Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Art a 3 napos etel a 22 hos...

Art a 3 napos etel a 22 hos lanyomnak?

Figyelt kérdés
Altalaban csak ket napig eszik egy etelt ugy ertem hogy ma megfozom eszik ebedre es holnap is ugyan azt kapja ahogy mi,de van hogy csak egyszer ,de sajnos van ugy is hogy nem jut idom fozni es harmad nap is azt kell ebedeljen amit.Remelem erthetoen irtam mert siettem.
2010. aug. 19. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Még én sem eszem meg a 3 napos kaját. Nemhogy a gyereknek adjam. Szerintem nem.
2010. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

vannak ételek amiknek nem árt a melegités és nem a káposztára gondolok bár az én lányom azt is imádja.


levest lehet, de tésztát főzök mindig frisset rizst is párolok naponta ha kell.


nem árt.

inkább egyhangú...

2010. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En a zold bab levesre es az olyan fozikre gondoltam,termeszetesen tesztat,rizset mindig frissen kap.
2010. aug. 19. 13:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább fagyaszd le, ha már látod, hogy nem fog elfogyni. Csinálsz 5-6 féléből többet, lefagyasztod és ha nincs időd főzni, akkor hozzá lehet nyúlni. Egyhangú sem lesz és friss is marad.
2010. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo hogy muszaj elfogyjon amit fozok de ha egyszeruen nincs idom masat fozni valamit kell hogy egyen.En siman kilokom amit foztem ha nem fogy el.
2010. aug. 19. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azt csinálom, hogy ha marad a két napi adagon felül, azt lefagyasztom, és amikor éppen nincs kedvem főzni, vagy nem tudok, akkor is van mihez nyúlni általában a fagyasztóból. De három naposan már nem adnám oda. És is max. két napig eszem egyféle kaját, a gyereknek pláne nem adok háromnaposat.
2010. aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most megijedtem akkor vajon artottam ezzel neki nem akarom bantani. :((((
2010. aug. 19. 13:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy írta Carmen, vannak olyan kaják, amiknek nem árt a többszöri melegítés, pl. töltött vagy székelykáposzta. De a levesek amik habarva vagy esetleg rántva vannak, hajlamosak megbuggyanni még hűtőben is. Ne ijedj meg, biztosan nem ártottál neki, nem bántottad, de inkább törekedj arra, hogy csak két napig adj neki ilyesmiket, harmadik nap már főzz valami mást. (Második nap pl. ami megmarad, bedobod a fagyóba, fél óra alatt teljesen kifagy. Harmadnap akár elő is veheted, csak ne álljon ennyit a sima hűtőben.)
2010. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen ,elotte meg szoktam kostolni ,de ezutan nem fogok adni neki semmit 3 nap utan!!!! Koszonom nagyon!!!
2010. aug. 19. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!