Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers premium care 1 es...

Pampers premium care 1 es pelus / Pampers sensitive törlőkendőről tudnátok véleményt írni?

Figyelt kérdés

Ezt a kétféle terméket szeretném a születendő babámnak venni de nincs egyikkel kapcsolatba se tapasztalatom

Ha nektek van kérlek írjátok le nekem

Pozitív-Negatív egyaránt érdekel!


Előre is köszönök mindenkinek minden választ 😊


2021. márc. 26. 12:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A pelust nagyon szerettük. Bent maradt minden, jó az anyag. A törlőkendő csalódás volt. Nagyon nedves. Tocsogott a gyerek popsiján és ki is csípte. 😌 Dove, Neogranormon jók ha a kicsit márkásabbat szeretnél de mi szeretjük a Rossmannosat is.
2021. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Tapasztalatom szerint mar korhazban is 2es pelust adnak a kicsikre, a marka nagyon jo, de ne tarazz be 1esbol nagyon, en tovabbajandekoztam egy csomot, mert nagyon hamar kihizta.
2021. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Pelus jó, a törlőkendő nem. Én a sudokrem törlőkendőt ajánlom.
2021. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zold pipa :)


Várom mások véleményét is 😊

2021. márc. 26. 12:44
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésenk mi is ezt használtuk. Nekünk be vált a pelus és a popsitörlő is.
2021. márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt nagyon szeretem, csakis pampers prémium care pelenkát használunk. Nagyrészt pampers sensitive törlőkendővel, időnként pampers aqua pure törlőkendőt is. Szerintem jó hogy ennyire nedves, ráadásul egyáltalán nem irritáló. Popskrémet csak naponta 1x használunk, soha nem volt még csak piros sem a bőre a kislányomnak az eddigi 16 hónap alatt.
2021. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 2-es pelust kaptunk bent, de mivel elég pici volt a fiam, nagy volt rá, így jó hogy ezt vittem, ráadásul mikor szó szerint telerakta, sem folyt ki semmi, pedig nem kis adagot nyomott. A törlőkendővel sem voltak problémáim, szóval én mindkét termékkel meg vagyok elégedve.
2021. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem voltam elájulva tőle. Nekem annyival többet nem ért, mivel ugyanazt tudta, mint a DM saját márkás pelenkája, amiből ugyanúgy soha semmi nem folyt ki. És mivel a lányom bőre érzékeny se volt, még akkor se pirosodott ki ha nem kentem. Így semmi nem indokolta, hogy a drágább pelenkát használjuk, azon kívül hogy jobban hangzik (kinél, hol is?), hogy pampers van a fenekén. Ha például ökológiailag lebomló lenne fizetnék érte többet, így nem.
2021. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapos lesz a lányom, éjszakára prémium caret használok, csak rá már a 4-es méret kell. Átalussza az éjszakát, sosem folyik ki semmi, úgyhogy szeretem. Nappalra Pennyset használok egyébként, az is jó. A törlőkendőjét nem szeretem, én Neogranormon törlőkendőt használok.
2021. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyereknél ezeket használtuk. Teljesen meg vagyok elégedve velük. A fiam már elmúlt két hónapos, már nem ezt használjuk, de újszülöttnél mindenképpen ezt akartam. De a sensitive popsitörlő maradt. Sosem ázott át amúgy a pelenka, pedig nem kis mennyiséget produkáltak a gyerekek. XD
2021. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!