Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan foglaljam le a 6...

Hogyan foglaljam le a 6 honapos babat olben leves es jatekon kivul?

Figyelt kérdés
Derekfajassal küzdök, szeretnek fekudni. De a gyerekkel mar nem tudok mkt kezdeni, 5 pereig jatszik csak. Egy helyben.. Mit tegyek? Nem birom cipelgetni ide oda. Semmivel nem jatszik sokaig, csak ordit mindenen. Hiába vagyok mellette.. Neki ez nem eleg. Ő nem szeret hozzam bújni stb?babakocsit utalja, pihenő széket utalja.. Mindent, csak ha visszük ide oda uj dolgokat mutatni.. De ezt most nem birom egyszerűen, csak sir mellettem, hiaba foglalkozok vele. Mit tehetek?

2021. márc. 29. 06:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szia valtozott valami pozitiv iranyba?
2021. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Igen, igaz neha rottyon vagyok, de ez van. Köszi a kérdést. Valtozik mindig csomót ez a gyermek ☺️ néha jobb, neha rosszabb irányban. Nem szabad betegnek lennem igazabol ennyi. Erősnek kell lenni, es akkor birok vele.
2021. ápr. 29. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!