Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám leszoktatni a...

Hogyan tudnám leszoktatni a harapásról?

Figyelt kérdés

Az én kis csöppem 10 hós múlt és mostanában kezdte el, hogy mindent harap rajtam, néha. Vagyis a ruhámat és cibálja, de már a karomat is harpaja és hiába szólok rá kicsit máshogy, olyan határozottaban, erélyesen, nem foglalkozik vele, ugyanúgy csinálja és kiröhög. És bizony fáj is, félek majd a cicimet is harapni fogja. Mit tehetnék?

Egy pár hete nőtt ki a felső két foga is, így már van felül és alul is 2. :)

Imádom, kis szadista.


2008. dec. 4. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
AZ en kis cicam is azt csinalta mikor szopott ra harapott jo erosen a cicmre azt hittem be sz... ok ugy fajt es szembe rohogott:))
2008. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem azt tanácsolták, hogy határozottan kell többször is rászólni, hogy ez "anyának fáj, és nem szabad". A cicit meg kivenni a szájából, majd újra visszaadni. Igaz, hogy nem fogja elsőre megérteni, de pár alkalom után megtanulja. Kitartás.

Üdv

2008. dec. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is átestem. Szóltam én szépen, erélyesebben...nem használt.

Nem gonoszkodásból harapnak, hanem csak úgy, mert tetszik nekik a reakció, amit kiváltanak.

KITARTÁS! TÜRELEM! NYUGALOM!

Előbb-utóbb abba fogja hagyni.

2008. dec. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!