Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám leszoktatni a...

Hogyan tudnám leszoktatni a kisfiamat a harapásról, csipkedésről, marásról?

Figyelt kérdés

16hónapos, és néha csak úgy odajön és belénk harap, van amikro a nővérébe, aki 4éves és fáj neki, még nekünk is, meg sokszor belénk mar a kis kezével olyan erős a fogása...miként lehetne ezt megszüntetni.

A kislányommal nem volt anno ilyen gond, talán 2-3x harapott de hamar abbahagyta. Segítsetek légyszí!Köszi


2010. júl. 24. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
nálunk detto a helyzet az én kislányom is 16 hónapos minden kórnak megvan a maga szépsége:-)nekem már mondtak olyat is,hogy a szeretetét mutatja ki ,mert ő még nem tudja hogyan...szval ha harap rászólok és mondom,hogy nem szabad vagy gyengén visszaharapok:-)és akkor meglepődik,ez egy ilyen korszak
2010. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már pont elég értelmes ahhoz, hogy ha elmagyarázod, hogy ez neked fáj, megérti. Mindig fogd meg a kis kezét, nézz a szemébe az ő magasságában, és mondd el mindig, hogy ez neked fáj, csak ne nevesd el a végén magad, mert akkor azt hiszi, hogy ez egy jó móka.
2010. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én erèkyesen rászóltam, hogy

juu jujj ez fáj nem szabad és letettem mert mindig akkor harapott ha ölben volt, és leszokott róla!

2010. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. júl. 25. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!