Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám leszoktatni 10...

Hogyan tudnám leszoktatni 10 hónapos babámat, a cicizés közbeni harapásról?

Figyelt kérdés
Már a 3. fogacskája jön, és nagyon fáj amikor harap.Valami jó tanács?
2009. márc. 11. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, nekem csak akkor harapta mikor nem volt éhes, ha végefelé csinálja lehet hogy csak ez van, ha az elején de nemrég evett szintén ugyanez
2009. márc. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nővérem úgy csinálta, hogy nem adta oda neki a cicit mikor elkezdte harapni(kislánya van), Nála be is jött és leszokott a harapásról. Nekem kisfiam van és én is eljátszottam ezt vele, de nem hatott rá. Aztán megjött és neki nem kellett többé a cici(7,5hónapos volt akkor)
2009. márc. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor harap, vedd el tőle a cicit. Mondd el, hogy ezt nem szabad, mert anyunak fáj. Utána etesd tovább. Ha ismét harap, csináld újra. Fontos, hogy ne érezze játéknak, mert akkor nehezen tudod leszoktatni róla. Játéknak veheti, ha te érdekes arcot vágsz, feljajdulsz, amikor megharap. Tudom nehéz kibírni, hogy ezt ne tegye az ember, mert rettenetesen tud fájni:((. Én ilyenkor igyekeztem elfordulni, hogy ne lássa az arcomat, összeszorítottam a fogam, hogy a felszisszenés, vagy jajgatás se legyen érdekes. Én most a 4. babámat szoptatom. A nagyok kb. 18 hónapig szopiztak:)), így én is átestem ezen. Engem akkor haraptak meg néhányszor, miután kibújtak az első fogaik. Ki kellett próbálni mit is lehet velük kezdeni:)) Később már nem nagyon haraptak meg.
2009. márc. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Olyan kis huncut, hogy amikor elakarom venni tőle, akkor még jobban szorítja, hogy már a sírás kerülget annyira fáj. Tegnap már pár percig nem adtam oda neki utánna,de annyira sírt, nagyon sajnáltam. De aztán kezdte alőlről.

2009. márc. 11. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!