Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen méretü kisruhában...

Milyen méretü kisruhában hoztátok haza a babát a kórházból? Számit, hány kg, cm a baba?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy számít mekkora a baba.Van aki 54-56 cm rel születik van aki csak 47 cmer.....

Mi 56 os ban hoztuk haza mindkét gyermekemet.

2010. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szamit. Vagy neked nem szamit mekkora ruhat veszel fel?

Kisfiam 4 kg 53 cm volt, 62es ruhaban hoztuk haza, kicsi volt az 56os.

2010. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Számit a kg is? előre senki nem tudja, milyen hosszu lesz a babája...
2010. aug. 20. 15:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nagy babára készültem. Az is lett volna, ha kihúzza a 40. hétig... de kibújt a 35-ben. Lógott rajta az 56-os rugi, amiben hazahoztuk, de nem volt kisebb. 49 cm-rel és 3000 gr-mal született.
2010. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

persze hogy számít!

mi 56-osban hoztuk haza, 53 cm és 2800 gr volt, lógott rajta minden, hosszú volt és vékony, most is az.

nem lehet egyébként annyira adni a számozásra, ahogy a felnőtt ruhákból is némelyik s-es akkora, mint a másik xl-es. az én babám most is hord 62-es napozót, pedig 73 cm:)

2010. aug. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én babám 3820 grammal és 56 centivel született, 56-os méretű ruhában hoztuk haza.
2010. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Számit a kg is? előre senki nem tudja, milyen hosszu lesz a babája..."

Igazabol nem csak a kg es a cm szamit, hanem ugyanugy mint a felnötteknel a testalkat is. A kisfiamnak azert volt kicsi az 56os, mert a pocijan nem tudta lehuzni a body-t olyan szoros volt, es a vallanal meg igencsak szetnyilt. Ö egy nagyon izmos szeles hatu nagyfejü baba volt. Igy ö szelteben töltötte ki a ruhat ezert rövid volt es vagy fel sem ment ra az 56os. A masik meg tenyleg a szamozas, az sem mindegy hogy kinais, tescos, h&m-es vagy barmilyen mas markas rucirol van szo. De ezen nem erdmes annyit parazni, a korhazban kap ruhat, mire hazaviszed, akkorra meg mar tudod a meretet.

2010. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A legkisebb méretű ruha,amit előre megvettem 62-es volt,mert az első gyerkőcöm elég nagy volt(4000 gramm és 56 cm),így gondoltam a második is nagy baba lesz.

De ő csak 3150 gramm és 52 cm volt,így minden lötyögött rajta,a 62-es body ujját 2x hajtottam fel,de nem reklamált érte:)

Amikor hazajöttünk a kórházból vettem neki gyorsan pár 56-os ruhát,de azokat nagyon hamar kinőtte

Szerintem csak 62-es mérettől érdemes vásárolni....

2010. aug. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én 56-os ruhákat vittem be már a kórházba is,mert pont előző nap az uhn is nagy babát mondtak.Aztán másnap megszületett 49cm-vel,és 3000gr-al.Minden lógott rajta,még a kórházi ruha is:-))Ahogy hazajöttünk,egyből mentem az alattunk levő turiba,pár 50es ruhát venni neki.Amúgy van olyan 56-os ruha ami még mindig jó rá,pedig 3,5hónapos.Szóval függ a babától,és a ruha szabásától is.
2010. aug. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!