Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem emlékszem szülés közbeni...

Nem emlékszem szülés közbeni fájdalomra?!

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy tudom milyen érzés amikor fáj a fejem,fogam stb...de konkrétan a fájásokra nem emlékszem.Csak azt tudom,hogy az "esküdt ellenségemnek" sem kívántam volna,annyira borzasztóan fájt.Ti fel tudjátok idézni magát az érzést,fájdalmat?9 hónapos a bébim :)
2010. aug. 20. 21:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra emlékszem,h azon járt az eszem,h életemben ennyire nem fájt még semmi,ez kibírhatatlan,magára a fájdalomra nem:)Végül 4x végigcsináltam.:))
2010. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem fájásgyengeségem volt az elején, majd újraindították oxitocinnal.

A burokrepesztés fájdalma maradt meg bennem egyedül...őrületes fájdalom volt, mikor felnyúlt az orvos.

A labda nekem sem jött be, inkább feküdtem.

Szeretnék még kétszer szülni. Amúgy nagyon jó érzés volt ott lenni,mert én személy szerint borzasztó fontosnak és nagyon főszereplőnek éreztem akkor magam. :P

2010. aug. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem. Szerencsére. 18 órát vajúdtam, végül császároztak, mert a kislányom veszélyben volt. A császáros fájdalomra utána emlékszem, na, olyat nem kérek többet!

Úgy gondolom, ha a vajúdás fájdalma jobban megmaradt volna, akkor most nagy bajban lennék. Várjuk a tesót, és őszintén szólva eléggé félek a szüléstől így is. Mi lenne, ha emlékeznék?!

2010. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
szülés után termelődik egy hormon, ami azt okozza, hogy nem tudod felidézni a fájdalmakat. (Szerencsére! :))
2010. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem még friss, 2 hónapos a picim, én még emlékszem rá. Ami zavar az az, hogy maga a kitolás nagyon nehéz volt, és arra nem emlékszem, hogy a kicsi felsirt, és az ezután köv. pár percre. Akkor csak az érdekelt, hogy túl vagyok rajta. Most voltam a dokimnál és meg is kérdeztem tőle. Olyan rossz érzés hogy nem emlékszem, pedig 3. baba, előzőeknél nem volt ilyen. És szülés utáni napokban sokat törtem a feje hogy hogy is zajlott a szülés mert bizony voltak kieséseim.
2010. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!