Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elrakjátok a következő babának...

Elrakjátok a következő babának a kinőtt ruhákat? Mégcsak másfél éves a babám, és már 3 zsák rucija összegyűlt.

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 07:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én elrakom! januárra várom a következő babám a lányom 2 éves!
2010. aug. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Elraktam. Több zsák van nekünk is. Egy részét odaadtam ismerősöknek, de így is rengeteg maradt.

Szerencsére elraktam, így is mondhatnám. Újra terhes lettem, most milyen jól jön, hogy egy csomó rucit nem kell megvenni! :)

2010. aug. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Méret szerint csoportosítottam, és ha megszületik a kis tesó akkor csak kinyitom az egyiket, kimosom és kész.
2010. aug. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is elraktam és 10 hét múlva elő is veszem őket újra.

Ha a második baba is kinövi a ruhákat azokat is elrakom majd jó lesz a családban valakinek.

2010. aug. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen elraktam.Közben a tesómnál is lett baba, megkapta ő. Most pedig már újra nálam várják hogy kb.2-3 hét múlva használatba vegye a kistesó.

Mivel a pici ruhák nem igazán használódtak el, így ha kinőttük megint elrakom.Biztos lesz még a családban akinek jól jön majd.

2010. aug. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, én is elrakom és én is méret szerint. még csak 4 hónapos, de már 3x váltottunk méretet.
2010. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elraktam. Ugyanolyan nemű gyermekünk született másodiknak, így nincs gondunk a kicsi ruhatárára. Persze azért mindig kap ő is új darabokat. :)
2010. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én odaadtam a javát a barátnőmnek, most szül majd. Mi nagyon sokára tervezzük a tesót, ha lesz és addigra, ami visszakerül és jónak látom azt megtartom.
2010. aug. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is megtartom, bár nehezen férek tőlük, már két éves a lányom. karácsonykor jön a tesó, a kis piszok még nem mutatta meg milye van sajnos.:-( Ha fiú azonnal adom el a ruhákat, ha meg lány akkor csak akkor ha már kinőtt ő is egy méretet.
2010. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én is elrakom, dobozba méret szerint.

3 éves a kisfiam és a pocaklakó meg kb 5 hetes!

2010. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!