Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 óránként eszik a babàm!?

2 óránként eszik a babàm!?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kisfiam jövő héten lesz 4 hònapos , 3250 grammal és 49 centivel született.Az eleje òta nappal kb 2 òrànként eszik 80-120ml tápszert, kivéve délutáni nagy alvásnál, olyankor van hogy 3,5-4 òrára eszik. Ma voltunk védőnéninél , 58,5 centi és 5670 gramm, a súlyát picit kevesellte, szerintem rendben van... Többször mondta, hogy húzzam az etetések közti időt 3-4 òrára. Pròbáltam, de lehetetlen, megtömni nem fogom, sírni hagyni sem az éhségtől.

Most a sokadik ilyen után elbizonytalanodtam, hogy rosszul csinálom. Valòban húznom kéne az időt az etetések közt? Egyébként mosolygòs kiegyensúlyozott baba és éjszaka is 9-7ig alszik.



2021. ápr. 21. 15:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én választás elé állítanám az ilyen védőnőt. Vagy el megs továbbképzésre és frissíti a tudasát hogy 21.századi szakmai segítséget adjon, vagy kirúgnám a ģecibe. Nagyon elegem van ezekből a tanácsokból.


Mindent jól csinálsz kérdező. A gyerek alszik, eszik rendesen, gyarapszik, boldog baba. Egyik füleden be a másikon ki.

2021. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek:)
2021. ápr. 22. 06:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!