Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hónapos a kislányom a...

6,5 hónapos a kislányom a héten kezdtük el a tápszerrel való ismerkedést mert kevés az anyatej, azért amig van még addig adjam neki nem?

Figyelt kérdés
Anyukám szerint ilyenkor már jobb ha leszoktattom róla mert h nincs semmi tápanyagértéke? Mit tegyek ? Tényleg jobb ha leállunk vele , vagy amig egy kicsi is van azt is ittasam vele?
2008. dec. 5. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én babám 7,5 hós és még szopizik. Az anytej tápértéke pedig 8 hós korban változik. Add neki amíg van az anyatejet. Egy részt több benne a "hasznos" dolog más rész "olcsóbb" is.

Bocsi, hogy ezt mondom, de ne halgass az anyudra. Az enyém is ellátott "jó tanácsokkal", ha rá hallgatok már 3 hósan tápszeresek lettünk volna.

Sok sikert!

2008. dec. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha még tudod szoptatni, szoptasd, a kevés is jó! Az én lányom 7 hónapos, nagyon kevés már a tejem, pótólnom kell, de azt a keveset ami van, még adom neki. Bár a védőnőm szerint hamarosan elapad, ha ilyen kevés van csak. én azért örülök, hogy eddig is sikerült. boldog babázást:)
2008. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem igaz, hogy nincs az anyatejnek ilyenkor semmilyen tápértéke. Ez a régi nézet nem tudom nmiből fakad? Ha szoptatod továbbra is és nem zavarja össze a cumisüveg, akkor még sokáig lehet tejed. Nem törvényszerű, hogy elapad, azért,mert kevesebb. De szerintem ilyenkor már szilárd ételekkel is lehet ismerkedni. Nem tudom, hogy ezzel hogy álltok. A tápszer helyett sztem, jobb a tejpép, mert ez nem korlátozza aszoptatást és tápanyagokban gazdag. Van hypoallergén, a Sinlac, az orvos írhatja fel.
2008. dec. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm csajok!:) Én is így gondoltam ahogy ti is írtátok,akkor adom neki amíg csak van tejcsi!

Főzeléket meg gyümit is eszünk már, tehát evvel nincs probléma, ja és szereti a tejpépet is . Feliratom azt a Sinlacot amit javasoltál kipróbáljuk azt is .

Köszi még1x nektek

nektek is további boldog babázást

2008. dec. 6. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!