Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatej és tápszer? Babám...

Anyatej és tápszer? Babám lassan 4 hónapos. Sajnos délutánra - estére már nincs annyi tejem, h elég legyen neki, kb.30 ml-t tud kiszívni a két ciciből.

Figyelt kérdés
Viszont ilyenkor a tápszert nem akarja elfogadni, csak nagyon ritkán. Ordít ha nem rakom a cicire, de mivel nem eszik eleget, fél óra múlva megint ordít, éhes. Mit csináljak, h elfogadja a tápszert? Kb 2 hete nem is nagyon hízott. Kipróbáltunk másfajta tászert is, de a helyzet nem változott.
2011. szept. 19. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akor rakd fél óránként cicire!!

Ha ez csinálod, pár nap múlva sokkal több tejed lesz és nem kell a tápszer.

Nem írtad, eddig mennyit hízott(születése óta)

2011. szept. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1990-el született jún.2-án. Koraszülött volt, a 32. héten császároztak. Most 5680 gr. Sajnos ez már nem egy-két napos probléma, hanem lassan 2 hetes.
2011. szept. 19. 08:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én 3950 grammal született lányom volt 5900 gramm 4 hónapopsan, úgyhogy szerintem nincs miért aggódnod.

A tied majdnem megháromszorozta a súlyát.


Eddig elég szépen hízott, lehet, most egy kicsit stagnálni fog.

2011. szept. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld ki, hogy félóránként rakod mellre, így több lesz a tej.
2011. szept. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ginger Mama ***** válasza:
Ezèrt baromsàg mèricskèlni... este zsírosabb a tej kevès is elèg belöle! Reggel meg híg ès sok. Azt kell nèzni van e elèg pisis kakis pelus, jòkedvü e. Ez a mèricskèlès egy szoci baromsàg. Ha pòtolsz nem lesz eleget cicin ès tuti elapad a tejed 2 hònapos koràra...
2019. nov. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!