Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 kilós babának érdemes már...

3,5 kilós babának érdemes már a nagyobb pelust venni?

Figyelt kérdés
Libero újszülött pelenkát használunk, ami 2-4 kilós babáknak van, de néha jó lenne nagyobb, mikor délelőttönként az egész éjjeli adagot egyszerre adja ki magából, mert éjszakan nem nagyon kakil. Viszont nem tudom hogy a nagyobb pelus nem túl nagy-e még.
2008. dec. 6. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Én a Pampers new baby 3-6kg - t használom az én 3.45 kg-os kislányomnak, és nagyon elég, nekem bejött!

2008. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pelenka és gyerek függő. nekünk pl. 3,5 kg-osan (kisfiú9 már nem volt jó a pampers new baby. szerintem ha úgy érzed,éjszakára nyugodtan vegyél nagyobb pelust, a babának is kényelmesebb szerintem. mi 4 kg-osan már az 5 kg-osoknak való pelust használtuk és nem történt sose baleset, nem volt rá túl nagy sem
2008. dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vegyél nagyobb pelust,mi is liberot használunk születése ota most 2,5honapos nagyon bejött.a liberobol a nektek következö méret a 3-6 kg-igazt már nyugodtan veheted neki,mi már az 5-8kgost használjuk 6230grmost a sulya de már gondolkodom a következön ami 7-10kg-ig van mert sokszor jol televan pisivel föleg reggelre mert ö már nem kel éjjel(hála istennek).Szoval nyugotan vegyél nagyobbat.Jo babázást.
2008. dec. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem lesz túl nagy. Az utolsó válaszolótól kérdem: tényleg 2,5 hósan már nem eszik éjjel a babád?? De jó neked, bár mi 2 hósak vagyunk és ezen a héten többször is csak 6 óra múlva kért enni éjjel. Lehet hogy hamarosan föl sem kel, csak reggel? Azt hittem ez csak sokkal később lesz így.
2008. dec. 6. 11:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utolso vagyok.Nálunk ez már 1 honapja igy van este 10-11töl reggel 8-9ig alszik 2-3hetente 1*van hogy 5.30körül felkel enni de alszik tovább,biztos valami front lehet olyankor.Valoszinüleg nektek is hamar eljön hogy alszik egész éjjel.
2008. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem használhatod nyugodtan a 3-6 kg-t.Mi ezt vettük neki első perctől fogva.
2008. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!