Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismétléssel helyrehozható?

Ismétléssel helyrehozható?

Figyelt kérdés

Van egy babás fényképekkel teli könyve a fiamnak, az a kedvence szokta hozni baba! felkiáltással hogy nézegessük. Most jöttem rá hogy minden könyvre azt mondja baba, mivel a kedvencénél sokat mondtam, hogy nézd csak, baba!


Most ismételgetem neki, hogy könyv, a babásnál meg könyv amiben van baba.


Mikor javítom ezt ki? Mással is megtörtént?


2021. máj. 7. 09:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Kicsit hülyén tettem fel a kérdést, inkább az lenne, hogy kikor hozom helyre és mi a legjobb módszer 🙂
2021. máj. 7. 09:30
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne izgulj rajta, nem fog ez így maradni. Egy a fontos nagyon, soha ne szidd le, mert rosszul mondja. Csak ismételd el helyesen.
2021. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ne tulajdoníts ennek nagy jelentőséget. Majd ahogy nő, ér egyre értelmesebb lesz, megérti a különbséget.
2021. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezen ne aggódj, én fiam is rosszul jegyzett meg pár szót az elején, pl Micinek nevezte az összes macskát, mert a miénket így hívják. De ezeket később megérti.
2021. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oksa, köszi a válaszokat. Utolsó, ez tök aranyos! 😊
2021. máj. 7. 09:53
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Ez rém aranyos!!

A kérdésedre válaszolva: teljesen normális és helyre fog állni. Illetve még egy csomó ilyen lesz (mondjuk először minden ember bácsi lesz, minden állat cica, aztán minden idős hölgy mama). Tök természetes.

2021. máj. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ohh ne aggódj


Jelenleg minden férfi apa nálunk


Gondolhatod milyen rém ciki eseteket szüp😂🤣

2021. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*szül
2021. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk még minden gyerek kislány. A fiúk a játszótéren rendszeresen vérig sértődnek rajta 😂
2021. máj. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!