Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mégis mi az, ami...

Szülés után mégis mi az, ami plasztikai műtéttel helyrehozható?

Figyelt kérdés
2020. dec. 15. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Majdnem bármi. De mivel nem írtad le, MI a gondod, ezért részletesebb választ nem fogsz kapni.
2020. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Hasfelvarrás, mellfelvarrás esetleg szilikon berakása, hüvelyszűkítés
2020. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Majdnem bármi. De mivel nem írtad le, MI a gondod, ezért részletesebb választ nem fogsz kapni."


Has, mell, comb, hüvely, vádli, karok, toka, nyak, derék.

2020. dec. 15. 15:41
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Kozmetikus a combodat tudja fogyasztani betekeréssel
2020. dec. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
A has, mell, comb, hüvely, vádli, karok, toka, nyak, derék - ha ezekkel mindennel van gond, akkor nem plasztikai sebész kell, hanem lefogyni.
2020. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem zsírleszívás kell. Már lefogytam. De lóg a bőröm. Mert az utolsó pár hétben durván vizesedtem.
2020. dec. 15. 15:55
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Mikor szültél?


Én először a vitamin háztartást turboztam fel. Sok sok kollagént és e vitamint szedtem, így a bőröm rengeteget javult, kB 1 év alatt helyrejott. Van ami nem, pl a mellém, de az meg kit érdekel.


Szóval én megpróbálnék feszesiteni tornával, sok sok vitamint, folyadékot fogyasztani és ha az egészséges életmód mellett nem változik a helyzet, akkor ezeken sebész valóban segithet.


Huvelyre az aviva tornát és a sima intim tornat nagyon ajánlom, azt utána tuti nem kell műteni

2020. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
A kérdés az mit tud ilyenkor csinálni a plasztikai sebész. Bőrfelvarrást hogy ne lógjon a kinyúlt bőr!!! Cicin is hason is egyaránt! Hüvelyszűkítést is végez!! A többi testeden már biza fogynod kell, izmot növeszteni! Feszesíteni! De elmehetnél egy plasztika sebészhez tanácsot kérni ő meg mondja mit tud veled kezdeni!!
2020. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Keress rá: “mommy makeover” ez az anyuka plasztika, felvarrják a mellet (ha kell implantátumot is kapsz) és a hason a megereszkedett bőrt, illetve leszívják a zsírt amit lehet hastájékról. E mellett meg nyilván van amivel a plasztikai sebészet sem tud mit kezdeni, edzeni kell és karbantartani a testet, hogy tónusos legyen. Ha már viszont karon, tokán, nyakon is ennyire lóg a bőr akkor elég testes lehettél, tudtommal a TB finanzírosz egyébként olyan műtétet ami a nagy fogyás utáni lifegő bőrtömeget leszedi, de nyilván ez csak extrémebb kezdődúlynál játszik. A test amúgy sokat veszít a tónusából a terhesség alatt, ezt tornával vissza lehet hozni de az nem 2 hét lesz hanem hónapok munkája. A hüvelyen intimtorna tud segíteni de erre is van műtét. Ha viszont ezeket mind csak műtéttel szeretnéd elérni az 2-3 millió Ft legalább lesz.
2020. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
6! Ez akkora bullshitt... a vizesedéstől nem lóghat a bőröd. De ha felszedtél majd 30 kg-t és aztán nem odafigyelve koplalva adtad le, na attól igen.
2020. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!