Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposan vihetem homokozóba?

9 hónaposan vihetem homokozóba?

Figyelt kérdés

Nem fognak kinézni a többi anyukák? :D Meg van értelme szerintetek? Ti mikor vittétek a gyereket először homokozóba?

Piknikezés közben a füvet felfedezni nagyon szereti, ezért gondoltam kipróbálni a homokozót is.


2021. máj. 10. 07:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze


A nagyot sokkal később, a kicsit vittem 9 hónaposan is.

2021. máj. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha ül, mászik, élvezni fogja, hogy túrhat benne. Csak arra figyelj, hogy tele van mindenfélével, amit nem jó, ha a szájába vesz. Kavicsok, botok stb. Nekem ennyi idősen árgus szemekkel kellett figyelnem, mert ha egy pillanatra másfelé néztem, azonnal volt valami a szájában :D
2021. máj. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nálunk is még a kóstolás az elsődleges ismerkedési forma :D De köszi mindkettőtöknek, akkor délután meg is nézzük, milyen homokozni :)
2021. máj. 10. 09:35
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
Semmi értelme, majd jól megeszi a homokot. Én vittem 10 hónaposan játszótérre: hinta és mászás volt a program, ilyen gumiszönyeggel van borítva, tudott rajta mászni és volt egy pörgő valami is, abba néha belefektettem. Az anyukák nem néztek ki, mifelénk normális ha kisbaba is van a játszón, de ez egy kicsi, kertvárosi játszó, alig vannak rajta, olyanra nem vinném ahol sok gyerek van, rollereznek, futnak, végülis erre való, nem arra, hogy egy babát kerülgessenek.
2021. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
2es kihagyta a legrosszabbat.. Macska meg más állatok ürüléke... Ha van lehetőséged, inkább otthon csinálj neki homokozót.
2021. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Csinálnék én, de lakásban vagyunk, nincs erkély, nem tudok hova házi homokozót rakni. De még ha lenne is saját, a környékbeli macskák ugyanúgy odajárhatnának vécézni, szóval nem hiszem, hogy ezt a kérdést pont megoldaná. Max idegenek nem raknának bele borotvapengét vagy valamit.
2021. máj. 10. 10:55
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem kicsi hozzá és nem tenném be a homokozóba, de nagy valószínűséggel úgysem fogja érdekelni és hamar kiveszed majd.
2021. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Először kb. 14 hónaposan homokozott. Szerintem ez nektek jövő nyáron lesz program.
2021. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Korai szerintem is.
2021. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Én 9 hónaposan vittem először játszótérre. Mi pont hogy a homokozót tudtuk leginkább használni. Én építettem,ő lerombolta és nagyokat kacagott. Figyelte a gyerekeket mit és hogyan csinálnak és ebbe mindig jól el is fáradt. Néha igaz megkóstolta,de nem lett semmi baja. Most 1,5 éves már nem igazán szeret homokozni,inkább fut,rohan,mászna fel mindenre meg csúszdázik,amire még felmenni nem tud,én rakom fel,jó edzés nekem. Tegnap gondoltam is rá,milyen jó volt tavaly mikor csak ott ücsörgött és figyelgetett.

Nem nézett ki egy anyuka sem,sőt sokkal figyelmesebbek ha látják,hogy ilyen picivel vagy.

2021. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!