Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babát ráhagynátok a...

3 hónapos babát ráhagynátok a mamára 3-4 órára?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 hónapos, apukája el akar menni vásárolni egy másik városba, az út kb 35-40perc. N3m ketten mennénk, hanem munkatársáékkal, akiknek más dolguk van, vagyis külön válnánk, vagyis nem tudnánk annyira sietni. Addig párom át akarná vinni a picur anyósnak, viszont mivel ki tudja meddig lennénk el, nemigazán ö

Vagyok oda az ötletért. Tudom hogy jó helyen lenne, nem ez a baj, hanem nem érzem magamat arra lelkileg készen, hogy ott hagyjam, ki tudja mennyi időre. Viszont másfelől megsérteni sem akarom őket, mert szüleimnél lakunk, vagyis az én anyum sokat van a picivel.

Ti mit csináljátok a helyemben?

Nekem azért nehéz mert első baba


2021. máj. 11. 10:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
71%
Otthagynám. Nem csinálnék ebből ügyet. Az első alkalom nehéz, de utána jól esik kicsit kikapcsolódni.
2021. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
71%

Ahogy érzed. Nekem a fiam pl fél éves koráig 10 percet nem maradt el anyával. Anyossal meg 10mp-et se...

Mi mindent a gyerekkel oldottunk meg.

2021. máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2021. máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
52%

Anyatejes vagy tápszeres?

Egyébként én azt csinálnám, ha ennyire nem akarnám otthagyni, hogy átvinném anyósékhoz, de maradnék. Ott chillelgetnék, hagynám őket babázni, de ha kellek, ottvagyok.

Én 3 hónaposan 3 órára hagytam otthon minden héten a babámat. Lefejt tejjel, apjával. Majd 4 hónaposan elkezdte nem elfogadni a cumisüvegből a tejet, így vége lett a jóvilágnak. Most 1 évesen már simán mehetek bárhova.

2021. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
78%
Otthagynám ha megbízható.
2021. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
71%
Ha tud enni cumiból, akkor gondolkodás nélkül. Kell a kikapcs.
2021. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
38%
Èn nem hagynàm ott. Szerintem mèg túl pici hozzà.
2021. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
61%
Nekem 1-2 óra alatt bedurrant ilyenkor a mellem ha nem szoptattam, így nem. Amúgy sem, mert anyámmal max 30 percet volt el kb. 10 hónapos koráig, utána üvöltött.
2021. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
82%

Persze, bár én ennyi idős korban már ott hagytam volna 1-2 órára, hogy szokják egymást és ne egyből 4 órás úttal indítsak. Bár szerintem abból sem lesz gond.


Az én fiam 3 hetes volt, mikor először vigyáztak rá anyósomék 2 órát, mert olyan dolgot intéztünk a férjemmel, amihez mindketten kellettünk és tömeg is volt ott, a picit meg nem akartuk vinni ilyen helyre. Jól elvoltak, mikor a kicsi felkelt, tisztába tették, megetették a lefejt anyatejjel és elaltatták.


Azóta is vigyáztak már rá sokszor, mi pl. sosem visszük nagy bevásárlásra, mert nagyon macerás lenne kisbabával.

2021. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
71%

Amúgy ha anyád mindig a kicsivel lehet, anyóst meg ennyire kizárod, az jogosan fáj nekik...


Ne felejtsd el, hogy te is fiús anyuka vagy, hogy esne 30 év múlva, ha normális nagymamaként - hisz te írod, hogy jó helyen lenne -, a menyed neked nem engedné, hogy vigyázz kicsit az unokára, csak a másik nagymamának?

2021. máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!