Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Dévény torna okozhat később...

A Dévény torna okozhat később traumát a babának?

Figyelt kérdés
Itt gondolok arra, hogy látja, hogy a szülője végignézi, ahogy ő sír és ez elraktározódik benne. Bizalmatlanság, trauma alakul ki.

2021. máj. 12. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi voltunk párszor, de nagy köztünk a bizalom annak ellenére, hogy végig üvöltötte az egészet...

Mindig hozzám jön segítségért, sőt, ha nekem fáj valami, akkor mindent eldobva odajön hozzám, megpuszil és megölel. 14 hónapos

2021. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2,5 hónapig jártunk (holnap megyünk utoljára). 8 hónapos a kislányom, nem veszek észre rajta semmi ilyet.
2021. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Nálunk megy a szeparációs szorongás éppen, és hozzám jön mindig, pedig még relatíve sokat van apával és nagyszülőkkel is. Bennem is felmerült amúgy, de nemcsak a Dévény miatt, minden oltást, itthoni tornát, rossz élményt hozzám köt...
2021. máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távú tapasztalat, hogy nem okozott traumát a lányomnak. Fél évig hordtam Dévényre pici korában, és sosem felejtem el a tekintetét ahogy rám nézett sírva, mintha azt mondta volna, hogy "miért hagyod, hogy ezt csinálják velem?"

Azóta 7 éves lett, és nagyon jó a kapcsolatunk, mindig is anyás volt, pedig én tornáztattam itthon, én szívtam az orrát, én vittem orvoshoz stb. De ezeket elfelejtik szerencsére.

2021. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb 10 honapig hordtam devenyre,de a mai napig hozzam szalad eloszor oda,barmi van,szoval nem okozott neki traumát :) jovoheten kezdjük a tsmt-t,remelem az sem fog
2021. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megnyugodtam.
2021. máj. 12. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!