Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Késztetést érzek, hogy megnyal...

Késztetést érzek, hogy megnyaljam a babám? Normális?

Figyelt kérdés

3honapos kisbabámmal nagyon szoros a kapcsolatunk. Nagyon bújós és sok időt töltünk összebújva. Ilyenkor szeretem puszilgatni és szagolgatni ahogy mindenki más is a babáját. Viszont néha annyira erős késztetést érzek hogy megnyaljam a kis pofiját.

Ne nézzetek dilisnek, mert egyébként teljesen normális vagyok, de tényleg😃

Arra gondoltam hogy lehet ez valami eltemetett majomösztön? 😃😃 végülis az emlősök csinálják ezt a kicsinyeikkel. De persze en is érzem hogy ez fura😃

Néha csak így rám tör, érzem az illatát meg a kis szuszogását hallgatom és olyan cuki hogy azt érzem úgy megnyalnám a kis pofiját.

Nektek is volt ilyen vagy ez tényleg nagyon fura?😃



2021. máj. 13. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
🤦‍♀️😶
2021. máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez tényleg ösztön :) Megnyalod, és a szervezetedbe kerül a bőrén lévő baci, stb, beindul az immunválaszod, és az anyatejjel átadod neki a védelmet :)
2021. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Két gyerekem van, de egyiknél sem tapasztaltam ilyent. Én inkább a puszinak nem tudok ellenállni sokszor.
2021. máj. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! 🙂 a barátnőm gyerekorvos, őt is megkérdeztem. Azt mondta, hogy ez normális, ugyanazzal magyarázta mint az első válaszoló🙂 most már ezt is tudom. Még angolnyelvű cikkeket is küldött ezzel kapcsolatban, szóval nem vagyok egyedül

Jó tudni 🙂

Köszi, hogy megosztottàtok velem a tapasztalataitokat❤

2021. máj. 13. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
3: Hát igen, a puszi ugyanezt tudja, csak kevésbé néznek miatta furán az emberek :D
2021. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen.. 😄persze én se nyalogatom a gyereket még otthon se, csak feltűnt, hogy úgy ösztönösen jönne..😃😃😃🙈🙈

Az utcán meg plàne, biztos néznének az emberek😃😃

2021. máj. 13. 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodtan nyald meg, csak meg ne edd :)
2021. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki. Ment a zöld🙂
2021. máj. 14. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!