Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bírom már mi lehet a...

Nem bírom már mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Kérem szépen a negatív hozzászólást mellőzzék.

Adott egy csodás 5 hónapos kislányom. Nagyon szomorú vagyok mert nagyon sokat sír, vagy inkább már ordít.

Teljesen nem élvezzük a baba napjainkat. Mindig ölben van de még van, hogy ott is feszíti magát sír.

Szopizik gondoltam, hogy vajon nem elég a tejem de van olyan hogy még cicizni sem akar ha látom, hogy kezdi a sírás,feszíti magát

Van egy 3 éves fiam is és kicsit nehéz így hogy legalább 10 percet legyen el a baba kocsiban vagy pihenő székben.

Segítségem nincs apa van hogy későn jön a munkából.

Most a kis feneke is piros de nem tudom miért, hisz mindig mikor kakil rögtön tisztába is teszem. Már esküszöm tanácstalan vagyok. Amúgy görcsös baba 😔 meddig tarthat ez?Az első nem volt görcsös hála istennek.

Már ki merült vagyok. Van hogy egész nap ölbe kell tartsam, kendőt is próbáltam. Ma pld 2x 20 percet aludt.. Próbáltam vissza altatni de nem ment.

Voltam már vele orvosnál már de nem mondbsemmi konkrétumot.

Gondoltam csinálok egy vizelet tesztet hátha valami gond van ott 😔


2021. máj. 20. 15:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem fogzás. Tipikus a fenékpirosodás is hozzá
2021. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Mindig ilyen volt vagy ez új dolog? Ha új, akkor valóban fogzás lesz, a piros fenék tipikus tünet.
2021. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Pont nézte a sógornőm a tegnap azt monta, o messze állunk még a fogzástól... Akkor mégsem?!
2021. máj. 20. 15:25
 4/20 A kérdező kommentje:
Mostanában elég gyakran sajnos 😔
2021. máj. 20. 15:26
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Az én kislányom 2 hónapos és biztos, hogy elkezdődött a fogzás (nyelvévem folyamatosan masszírozza az ínyét, tömködi a kezét, mindenhol nyáltenger). Ettől függetlenül lehet, hogy csak 7 hónaposan tör majd át a fogacska.

Nekem a doktornő mondta, hogy ha mozgolódik a fogcsíra az íny alatt, annak semmi látható jele sincs, ő sem tudja megállapítani. Majd csak akkor, ha kifehéredik/bepirosodik stb, de az már közvetlen a kibújás előtt lesz nem sokkal.

2021. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon kis mosolygós. Próbálok inkább egész nap vele foglalkozni hogy ne sírjon.

De a nagy is igényel. Most is volt egy nagy sírás feszíti magát ordít aztán le teszem hasra, hasmasszazs és lehet a puki.

De ennyire fájhat még mindig a hasa? 😔

2021. máj. 20. 15:29
 7/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat lehet össze vissza írok mindent de most is ölben van😔
2021. máj. 20. 15:31
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Hasfájásra sokszor hülyeség a három hónap. Az orvosunk szerint enyhülni fog, de teljes megoldást valószínű majd csak a hozzátáplálás fog jelenteni, akkor beáll majd a széklet stb.
2021. máj. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%
Ezek szerint szegényben megerjed a tej (?), a keletkező gázok nagyon fájdalmasak, ezt a felnőttek is tudják. Valahogy az erjedés ellen kellene tenni.
2021. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy meg erjed?
2021. máj. 20. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!