Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegyem vissza mindig a habtapi...

Tegyem vissza mindig a habtapita vagy maradhat a laminált padlón?

Figyelt kérdés
7 hónapos a babám, habtapi van lent a földön neki, de ahogy forog folyton lemegy róla. Hagyjam, hogy a padlón legyen? Félek, hogy nehogy túl hideg legyen vagy véletlenül beüsse a kis fejét. Szőnyegünk nincs.
2021. máj. 26. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hideg a padló, akkor öltöztesd fel, bár ha nem fázós, akkor ez sem lényeges. Az meg, hogy beüti a fejét... A lányom 7 hónaposan felállt, de ülni még nem tudott, szóval úgy dőlt el minden irányba, mint egy zsák krumpli. Pár nap alatt megtanulta tompítani az esést, ha meg bizonytalan volt, akkor addig ácsorgott és nyafogott, amíg odamentem segíteni neki. A forgolódáskor ha odaüti a buksiját, még kevésbé fáj neki. Észre se fogja venni, ha meg mégis, legközelebb odafigyel. Ügyesek a gyerekek, erre vannak kitalálva.
2021. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is a hideg járólapra kúszik folyamatosan..

Szoktam ráadni egy melegebb pulcsit. Néha koppan a feje,de amúgy ügyesen fordul. Legtöbbször észre sem veszi a nagy játékban,ha meg nagyobbat koppan,sír egy kicsit,megvigasztalom aztán megy tovább. Akkorát nem tud koppanni,hogy bajt okozzon arról a pár cm-ről.

2021. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a laminált padló nem olyan kemény. Meg eleve valahogy meg kell tanulnia milyen amikor koppan, fog még nagyobbat is koppanni, semmi baja nem lesz.
2021. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk járólap van, de ha akarnám sem tudnám a szőnyegen tartani a lányom, bekússza az egész házat.
2021. máj. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja, ne aggódj.

Nálunk parketta van, járólap, meg itt-ott szőnyegek. 11 hónapos, felszántja a lakást mászva, a tiéd is el fog jutni ide - és gondolom nem tervezed az egész lakást beborítani habtapival 1-2 hónap múlva 😃

Ha hideg a padló, öltöztesd fel kicsit jobban (de azért ne szkafanderbe), beütni meg be fogja magát néha még akkor is, ha mellette ülsz, az elkerülhetetlen. De ahogy előttem is írták, azt is meg kell tanulnia, hogy hogy vigyázzon magára.

2021. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is mindig a hidegen kúszott.Adtam rá egy mellényt.
2021. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!