Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honapos koraban vitted...

Hany honapos koraban vitted eloszor a babad jatszoterre?

Figyelt kérdés
Hany honaposak a legkisebb gyerekek a jatszon? Mikortol lehet vinni, nem neznek furan egy 8-9 honapos gyerekre a homokozoban?
2021. máj. 26. 22:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
10 hónaposan. Akkor már ült és mászott. Nem néztek furán.
2021. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
7 honapos koratol jarunk hintazni. Homokozoba meg nem tettem, csak hintabol leselkedik vagy padon uldogelve nezzuk a gyerekeket, 11 honapos.
2021. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
8 hónaposan vittem ki, akkor még nem érdekelte nagyon a hinta. Na most 1 évesen! Csak úgy sikít ha indulunk haza és kiveszem a hintából.
2021. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

18, aztán legközelebb úgy fél év múlva mentünk

Nem sok értelmét láttam a dolognak

2021. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Derjaderja ***** válasza:
78%

5. Gumiburkolat volt és nyár. Félarnyékban hasalt és nézelődött, nagyon érdekelték a gyerekek.

A kicsi meg nyilván születése óta "jár". De letenni őt is 5 hónaposan kezdtem.

2021. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
9. Akkor kezdett ülni. Előtte nem akartam hintába ültetni maszmeg ilyen kicsinek nincs. Még akkor se nagyon élvezte a hintát. 10 hónaposan kezdett járni. Na akkor élvezte hogy felfedezhet és én is bátrabban engedtem mert gumi burkolat van.
2021. máj. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Koszi a sok valaszt! Hogy oldjatok meg mikor pl a gumiburkolatra rakjatok, vagy megnyal valamit bevesz a szajaba? Valamilyen kendovel torlitek meg a kezet?
2021. máj. 27. 03:54
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Akkor törlöm meg a kezét ha indulunk. Különben 2 percenként törölhetném🤣🤣
2021. máj. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
7%
Másfél évesen. Ekkor már rég stabilan jár, nem vesz a szájába semmit, értelmes, tud a tobbiekkel katszani, érti mi történik körülötte, miért nyujtanak neki játékot stb. Előbb nem sok értelmét latom, hasaltatni ott vagy maszatni más retkében.
2021. máj. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Derjaderja ***** válasza:
37%

Hát alapból osateszem ahol ninxs pl homok, ha van kis kő, elsöpröm, de amúgy otthon is nyalnak mindent onnantól, hogy kúszni kezdenek.

Itt nálunk mondjuk zárt, tiszta játszók vannak.

2021. máj. 27. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!