Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a gyereketek...

Mennyi idős volt a gyereketek amikor elkezdtetek játszótérre járni vele?

Figyelt kérdés
2019. júl. 1. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Amikor már tudott járni kb 13-14 hónapos korában.
2019. júl. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
7-8 hónapos korától kb. Akkor jött a tavasz a jó idő. Sokat kijártunk.
2019. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Amikor ülni tudott, akkor néha meghintáztattam. Aztán rendszeresen mikor már megállt a lábán.
2019. júl. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
Mikortól mászott és tudott ülni, olyan 7,5 hónaposan. Mászkált a földön, a homokozóba csücsült, hintáztattam, nagyon jó volt. Másodikat meg már rögtön, a nagy “miatt”.
2019. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Én kb 4-5 hónapos korától beviszem pár percre. Van ilyen színes gumipadlós rész, az tetszik neki, hasal és nézi a gyerekeket. A kis csúszdán is leszoktam "csúsztatni", nyilván végig a karomban tartva. Szereti, ha ölbeveszem és körbejárunk.
2019. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
Amikor a nagy stabilan ült (7 hónapos volt), mentünk párszor hintázni, havi 1-2 alkalommal. Mióta jár heti 3-4 a minimum. A kicsik gyakrolatilag 4-5 napos koruk óta jönnek belünk. 😊
2019. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Első lányommal csak kb. 2-2,5 éves korában mentünk. A második lányomat a nővére miatt már a kezdetektől viszem.
2019. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Elsö gyerekkel mikor már mászni és ülni tudott. Bejárta négykézláb az egész játszot:) pont tavasz volt, igy már nem fázott fel a földön.

Második gyerek kezdetektöl jött, eleinte csak a babakocsiban aludt,de nagyon hamar ö is ki akart szállni és "menni" a játszon. Fél éves kora ota leteszem a földre, nézelödik,bogarászik,tépkedi a füvet:)

2019. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!