Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis, hogy ritkabban...

Normalis, hogy ritkabban kakil a baba?

Figyelt kérdés

3 honapos kizarolag anyatejes babam eddig minden nap 1x kakilt. Aztan kimaradt 3 nap es surubb volt neki mint szokott, azota megint eltelt 3 nap es semmi. Pisi van, eszik is, pukik jonnek, de kaki nem. Mi valtozhatott igy hirtelen? Kicsit fel is van puffadva, tornaztatom, de nem jon...nem ettem semmit amit eddig nem szoktam. Doki no azt mondta amig jo kedve van nincs baj, de engem megis zavar, mert latom, hogy neha szenved a poci miatt.

Es mitol lehet neki surubb?



2021. máj. 30. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érik az emésztőrendszere. Ez ennyi. Jobban felhasználja a bevitt táplálékot. Kicsit olvass utána. Teljesen normális hogy akár több napig sincs széklet és sűrűbb.
2021. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a védőnő azt mondta, hogy még az egy hét is teljesen ok kaki nélkül ebben a korban mert már annyira jól hasznosítja amit bevisz, hogy szinte nem keletkezik salakanyag, nem kell aggódni.
2021. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olvasgattam, csak arrol nem talaltam semmit, hogy surubb is lesz neki
2021. máj. 30. 22:37
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Értelemszerűen sűrűbb lesz ha kevesebb salakanyag hosszabban gyűlik.
2021. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Mert azt hitted örökre híg marad?🤦🤦🤦
2021. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kislányom csinálta ezt, egy hétig semmi, majd a vasárnapi ebéd közben kiadott magából mindent. Ezt rendszeresen. Szóval az hét is belefér.

Azért sűrűbb, mert tovább van bent és minden hasznos dolgot kiválaszt belőle, csak a salakanyag marad. Ez így rendben van. Kakilniuk is meg kell tanulni, mert az csak egyre sűrűbb lesz ha hozzátáplálod.

2021. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalunk is hasonloan alakult, elso 2honapban naponta, aztan heti 1, majd heti 2 es most ujra naponta (7hos). Teljesen normalis.
2021. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!