Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos baba sír a ritkábban...

4 hónapos baba sír a ritkábban látott rokonoktól?

Figyelt kérdés
Normális ez? 4 hónapos korában kezdődött, most 5 hónapos. Viszem társaságba, sőt rengeteget sétálunk, emberek között van hogy szokja. Ha vendégek jönnek hozánk ledermed és ha hozzá szólnak már biggyeszti lefele a száját.
2016. aug. 1. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta. Sõt üvöltött. Most sokkal jobb a helyzet. Magabiztosabb. Plàne ha ott van anyuci :D
2016. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen normális. A lányomnak is volt egy ilyen időszaka. Első pillanattól nyitott volt mindenkire, bárki kézbe vehette. Aztán kb 5 hónaposan jött egy időszak, hogy ha csak hozzá szólt valaki sírva fakadt, nem hogy kézbe vegye, ha idegen helyen leraktam, abban a pillanatban krokodil könnyekkel sírt. Kb egy hónap múlva egyik napról a másikra elmúlt.
2016. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lanyom is igy volt vele, pedig en is lelkesen vittem ide oda.hagytam mindnekinek megfogni..kb 3-4 hosan kezdodott, hogy barki egy meteres kozelebe ment (apan anyan es a nagyin kivul) attol sirva fakadt. majd 7 honaposan egyik naprol a masikra kinotte...azota nagyon baratkozos :)
2016. aug. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, ahogy az előzőek írták. Most legutóbb barátnőmnél már nem sírt, pedig felkészítettem, hogy valószínűleg az lesz :)
2016. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nalunk is ez volt. Epp negy honaposan egyszercsak elkezdett sirni egy ismerostol, onnantol egy honapig mindenkitol iszonyuan sirt. Majd elmult ahogy jott, egyik pillanatrol a masikra.

Szerintem akkor jott ra hogy nem mindenki az anyja meg az apja, akkor ismerte fel a kulonbseget. Aztan egy honap utan rajott hogy masoktol sem kell felni/sirni.

Azota teljesen normalis, kozvetlen gyerek. Ne eroltessetek mindenesetre, el fog mulni magatol.

2016. aug. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

20 hós a lányom, ő is ilyen. Dédit évi 3-szor látja kb és mindig fél és sír először.

Kinövi majd. Fiam is ilyen volt, ő már nem csinálja.

2016. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!