Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! Olyan tortarec...

Kedves Anyukák! Olyan tortareceptet keresek, amit 1 éves szülinapra készíthetnék (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Tojás fehérjét és tejet, vajat, tejfölt mèg nem kapott a kislányom, tojás sárgáját már igen, joghurtot is, liszt is bármilyen lehet.

Túrót most fogom adni neki, remélem az is felkerülhet az alapanyagok listájára.


Gyümölcsök közül, ami jöhet: alma, szilva, körte, őszi/sárgabarack, banán, meggy.


Előre is nagyon köszönöm :)


2021. jún. 2. 10:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

Egy évesen már mindent ehetne, de te tudod.

Ezekből max meggyes piskóta lesz.

2021. jún. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Piskótát lehet tojásfehérje nélkül? Úgy még sosem csináltam ezért kérdem.

Nem az év tortája címre pályázok, csak hogy tudjon belőle majszolni :P

2021. jún. 2. 10:28
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elenyésző amit egy 1 éves fog enni belőle, szóval csak simán egy 'rendes' tortát csinálj/rendelj amit ti amúgy ennétek:)
2021. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Tojásfehérje nélkül Nem lesz belőle piskóta. Nem kell ennyire mindent megvonnij a gyerektol, bakker. Süsd egy normális piskótát legalább.
2021. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
joghurt, zselatin, turmixolt gyümölcs, a tetejére gyümölcsből díszítés, ennyi.
2021. jún. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
Én répatortát csináltam neki 1 éves szülinapra, abban volt margarin, de tojás és tejtermék nem. Talán helyettesíthetnéd a margarint joghurttal? De készítettem már "tortát" tojásmentes babapiskótából natur joghurttal és gyümölcsökkel lerakva
2021. jún. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül nem kapta a felsorolt alapanyagokat, és nem pont a szülinapján szeretnék antihisztamin injekciót adatni neki. Ő ezeket eszi ennyi idősen, már ennek is örülök. Nem verseny.

Remélem azért így is tudtok nekünk receptötletet írni.

2021. jún. 2. 10:36
 8/26 A kérdező kommentje:
Na ilyenekre gondoltam kedves 5. és 6. válaszolók :) :)
2021. jún. 2. 10:38
 9/26 anonim ***** válasza:
63%

Akkor csinalj neki palacsinta tortat.



Nem, nem verseny, de nem is kell kb idegbetegnek lenni és rögtön antihisztamin gondolkodni egy torta miatt. Sem a tejtermék, sem a tojás nem okoz olyan rohamot, ami miatt szükség lenne rá.m

2021. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Palacsinta torta, szuper ötlet!!!!!😋😋


Nem vagyok idegbeteg.

2021. jún. 2. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!