Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg hiszti lenne? A 3...

Tényleg hiszti lenne? A 3 hónapos kislányom kb 1 hete nagyon sírt és mikor letettem a pelenkázóra felhúzta a két kis kezét, ökölbe szorította és megdermedt! Nézett előre és egy kicsit hunyorított!

Figyelt kérdés
Néhány másodperc volt az egész, hirtelen megijedtem és ráfújtam és utánna sírt tovább!!!ez már másodjára fordult elő, azelőtt ugyanígy csinálta, csak az apja kezébe! De a keze nem remegett, de mintha nem is vett volna levegőt!!! Ma voltunk a dokinál elmeséltem neki, és el§őnek elgondolgozott, h adjon e beutalót, mert ez lehet epilepszia, de mikor azt mondtam, h ugye előtte sìrt, akkor azt mondta doki, hogy ez csak hiszti! Nagyon rendes doki, de szerintetek tényleg hisztizik egy 3 hónapos baba? Azt mondta, ha legközelebb csinálja, vegyem fel kamerával..... aggódom nagyon!!!!!

2013. nov. 28. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ekkora gyerek nem hisztizik, de ezt a dokinak is tudnia kellene.
2013. nov. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor epilepszia lenne??
2013. nov. 28. 17:57
 3/15 anonim ***** válasza:
Dehogy hiszti, egy 3 honapos nem hisztizik az tuti.
2013. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez a doki normális???

3 hónapos csecsemő még nem hisztizik!

2013. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor kérjek beutalót, vigyem el kivizsgálásra???
2013. nov. 28. 18:13
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudsz megkèrdezni masik orvost?
2013. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem sajnos!!! Mostmár nagyon ideges vagyok, nagyon féltem a lányom! Vagy várjam meg míg mégegyszer csinálja, és utánna kérjek beutalót?
2013. nov. 28. 18:18
 8/15 anonim ***** válasza:

Olyan volt a babád, hogy sírt és vörösödött az arca és akkor volt olyan érzésed, hogy nem vesz levegőt?

Szerintem nem epilepszia, hanem szimplán más baja volt amit nem találtál ki és nagyon belemélyült a sírásba. Mind a két gyerekemnél volt már ilyen sírás. Azt kellene kideríteni elsőkörben miért van. Nem hasfájós véletlenül?

3 hónapos baba csak akkor sír, ha valami baja van.

2013. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én elvinném neurológiára, az a biztos.

A dokid lehet hogy meg akart óvni egy esetleges tévedés gondolatától is, talán van tapasztalata túlzottan aggodalmas szülőkkel.

Nekem az az elvem, hogy egy szülő szokta leginkább érezni, ha valami "nem stimmel".

És nem biztos, hogy epilepszia, szerintem ezért is fontos orvoshoz menni, hogy az ember mielőbb tudja, hogy mi van, és ne bizonytalankodjon hosszú ideig, meg aggódjon, meg elképzeljen olyasmit is (az internet ilyen szempontból rossz is lehet), ami nincs.

2013. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De hasfájós és refluxos is sajnos! Én is erre gondoltam először, lehet belenyilalt a kis hasába! Nagyon reménykedek, hogy nem lesz semmi gond!!! Kedves utolsó, neked is csinált ilyet a babád??? Ő hasfájós {volt} ??
2013. nov. 28. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!