Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy öltöztetnétek egy 2...

Hogy öltöztetnétek egy 2 hónapost ebben az időben?

Figyelt kérdés
Hosszabb időt fogunk levegőn tölteni délután, ő babakocsiban vagy rajtam lesz. Nem fázós fajta, én viszont az vagyok, és sokszor túlöltöztetem. Árnyékban adnátok rá sapkát? Kicsit fúj a szél, tanácstalan vagyok, első baba.

2021. jún. 5. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Rövid ujjú body, hosszú ujjú rugi, vékony takaró, vékony sapka.

Itt felénk mindjárt esik az eső.

2021. jún. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Aki lepontozta a válaszolót, az megírhatná, mi nem jó szerinte...
2021. jún. 5. 13:36
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk 27 fok van, verőfényes napsütés. Eszembe nem jutna annyi réteget ráadni, mint pl az első válaszoló, de ugye ő írta is, hogy náluk mindjárt esik az eső. Tegnap este 24 fok volt, akkor hosszú ujjú body, nadrág és zokni volt rajta, vékony takaró bekészítve, de nem volt rá szükség végül.
2021. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező, tudhatnád, hogy itt mindenki szuperanya, és mindig mindenkit lepontoznak, mindegy mit ír.
2021. jún. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk közel 30fok van. Napozó és kis zokni van rajta. Sokan hajlamosak túlöltöztetni.
2021. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk nagyon meleg van, 27 fok, rövidnadrágban, pólóban, szandálban voltunk kint. Árnyékban azért érezhetően hűvösebb.

Azért egy ekkora baba még le van árnyékolva a babakocsiban is, így én egy hosszú ujjú bodyt, nadrágot adnék rá. Sapkát nem, ha mózesbe teszed, oda nem igazán fúj be a szél. Ha magadra kötöd, akkor lehet, hogy kell, ezt te érzed.

2021. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
32 fok van, csak egy rövid body-t adtam ilyen időben piciként is rájuk.
2021. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

25 fok felett egy rövidujjú body, kis nadrág, vagy napozó ruha, napkalap.


25 fok alatt hosszú ujjú body, nadrág, vékony zokni, napkalap, esetleg a biztonság kedvéért egy vékony takaró odakészítve.

2021. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

6 hetes a kisfiam. Én egy vékony hosszúujjú bodyt és nadrágot adtam rá.


Nálunk fújt is a szél, úgyhogy kapott egy kis sapkát is.

2021. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Végül egy rövidujjú bodyt meg egy hosszúnadrágot adtam rá, de aztán lekerült a gatya is, mert a teraszon az árnyékoló alatt nagyon megült a meleg.
2021. jún. 7. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!