Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,8,9 hónapos babátoknál...

7,8,9 hónapos babátoknál miért lett vége a szopizásnak?

Figyelt kérdés
Olyan sokmindenkitől hallottam már, hogy 6 hónaposan még csak anyatejes volt a babája, 7,8 hónaposan meg már nem szopott. Miért? Elválasztotta magát a baba, vagy kevesebb lett a tejci? Most 6 hónapos a kisfiam, van elég tejem, csak szopik. Annyira nem tudom elképzelni, hogy egy hónap múlva meg már esetleg nem lesz tejem. Vagy fokozatosan apad majd el? Mert nekem még egyelőre nem lett kevesebb. Én a hozzátáplálást is úgy tervezem, hogy ugyanúgy szoptatni akarom akkor is gyakran. Vagy akkor már nem fogja igényelni a babám, mikor mást is eszik?
2010. aug. 25. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 7 hónaposan elválasztotta magát. Szerintem azért már már nem nagyon volt tejem. Mert amikor már nem szopott nem is termelődött utána, nem feszült. Viszont nagyon jó evő lett. Mostmár 17 hónapos és van amikor jobban eszik, de van hogy egész nap szinte semmit.
2010. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9,5 hosan egyszeruen nem kellett neki tobbet eltolta a mellem, akkor melegitettem neki tejet es annak orult, ugyhjogy o valasztotta el magat, igy nekem is konnyebb volt.
2010. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 7 hónaposan választotta el magát, ő már ugyan hozzátáplált volt. Tejem még lett volna annyi, hogy reggel meg este elég legyen, de nem kellett neki.
2010. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 7 hósan választotta el magát. A mensesem volt az oka. Sajnos már nem ízlett neki a tej. Éjszaka még tudtam szoptatni kb: 2 hétig, akkor gondolom félálomban nem foglalkozott vele milyen az íze.
2010. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7 hónaposan,mert intenzíven volt két napig, ahol nem szopizhatott.
2010. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!