Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos babanak miket...

4 honapos babanak miket tudnak mar, forgolodni, en picim, nem nagyon szeret hason lenni, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
minden nap legyen picit többet hason.ez a feltétele annak,hogy elkezdjen majd kúszni,mászni.ilyen idősen a fiam át-átfordult hasról hátra,kinyomta magát,nyúlt játékokért.
2010. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam jövő csütörtökön lesz 5 hónapos.

Egy átlag napunk:

reggel fél8-8 között ébred,akkor eszik,aztán szerencsére még visszaalszik kb egy órát.

9 körül ébred újra,akkor játszunk,stb

Végülis az étkezés határozzák meg a napunkat.

Napi 5 étkezés van:reggel 8-kor,délben,3-kor,6-kor és este 9-kor.Mostanában már gyümölcsöt is eszik általában de. 10 körül.

A köztes időben játszunk,sétálunk és sokat mozgunk,mert egy örökmozgó! :)

3 hónapos múlt,amikor átfordult hasról-hátra,és vissza.

4 hónapos múlt kb egy héttel,amikor elkezdett négykézlábra állni,kutyázni,és hintázni.Egyre ügyesebb,most már akkorákat ugrik ebből a hintázásból,hogy elneveztük apukájával "bakkecskének" :)


Na szóval,szinte egész nap,amikor nem eszik,vagy alszik,akkor az ágyon vagy a játszószőnyegen hempergünk :D


Ja,és persze sétálunk is,általában du 3 és 6 között.

Elég sokat csavargunk is:mamákhoz,boltba,volt munkahelyre,stb. Épp ezért,mivel sok emberrel találkozunk,nagyon barátságos,közvetlen baba!


Este 8-kor fürdés,amit imád!Utána pici játék,vacsora és alvás.

Eleinte kézben aludt,mert nagyon hasfájós volt.És a mi ágyunkban,mert az első 2 hónapban kb 2 óránként kelt,és evett!

Mára szerencsére ez elmúlt,már nem hasfájós.Este,mikor már látom,hogy eléggé álmos,akkor beviszem a szobájába,berakom a kiságyba,és picit simizem.Így alszik el!Néha van,hogy berakom a kezem,és ahhoz bújik,aztán forgolódik,elalszik,és észre se veszi,mikor kiveszem a kezem.

És este 9-től alszik reggelig.Csak néha van,hogy megébred,de akkor is elég csak visszarakni a cumit a szájába,és alszik is tovább!


Na,mi van még..?

Ja igen,3120 grammal, és 50 cm-rel született.Mikor kihoztuk a kórházból már hízott is: 3160 volt.Imád enni :)

Most 7 és fél kg,és 69-70 cm.Szép nagy baba,de abszolút nem kövér.


Kicsit hosszúra sikeredett,bocsi :P

De olyan jó,amikor az ember elkezd beszélni a babájáról,"dicsekedik" :)

2010. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!


Múlt héten volt valakinek egy hasonló kérdése,oda írtam ezt a "regényt" :)


És ezek alapján nem jövő csütörtökön,hanem holnap lesz 5 hónapos!

2010. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi a regenyt jo olvasni ilyeneket....:) sokat segitett, fogzik mar a babucid?
2010. aug. 25. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:

A regényíró vagyok :)


Háát,még nincs kint foga,de már nagyon nyálzik,és felül,igen ott fehéredik már neki!

Úgyhogy szerintem már csak napok kérdése :)


És nálatok mi a helyzet?

2010. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapos lesz 5-én.Hason nem szeret lenni,de napközben mikor mellette vagyok hasra rakom és dicsérem milyen ügyes,még nem tud megfordulni,de küzd vele.Inkább háton szeret lenni és igy forgolodik jobbra- ballra.Elkezdett fogni,de még csak a kiságy rácsait,tárgyakért még nem nyúl.Ha beszélünk hozzá azt szereti,nagyokat sikit, nevet.És sokat menetel ,keze lába folyamatosan jár,dobálja magát.
2010. aug. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!