Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák és Apukák!...

Kedves Anyukák és Apukák! Mennyi idős babának lehet már adni vajat/margarint? Milyen márkákat tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
Előre is nagyon köszönöm!
2021. jún. 11. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Margarint sokkal hamarabb lehet, ha nincs benne tejszármazék

Akàr 6 hónaposan is

( nagyon sokban van!!! Pl tejsavó)


Vajat 1 èves kor utánra teszik, de az én gyerekeim 10 hónaposan ettek màr.


[link]

2021. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Margarint minek adnál amúgy? Az tiszta hulladék kaja és igazából nincs is rá szüksége, hogy adni kelljen.
2021. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Margarint ne adj.
2021. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, akkor a margarin felejtős, és milyen vaj márkát ajánlanátok nekünk?
2021. jún. 11. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

1. Vagyok


Emberek

Ébresztő


[link]


Hiába kezdeném el magyarázni, hogy mi is történik( tanultak) talán a konyhanyelven megírt cikkek érthetővé teszik.

A margarin semmivel sem kàrosabb, mint a vaj.

A műanyag baromsàgot elég mélyen sikerült beépíteni a köztudatba.


De talán valakinek rèmlik még, hogy a 90-es években azt nyomatták, hogy a vaj egészségtelen.


A vaj allergén lehet egy kicsi gyereknek, ez tény.

Az egyszerű margarinokból ez hiányzik.


Én azt tartom, hogy amikor lehet vegyesen kapják a gyerekek és egyék a felnőttek.

Mértékkel, mert a sok zsír nem egészséges.



( 10 hónaposan a gyerekeim azt ették,amit én, emiatt írtam hogy ők addigra vajat kaptak már, bevezettem, a csalàdban nem fordul elő tejfehérje és laktóz intollerancia sem)

2021. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vajat 9 hónapos korában kapott, az Aldi biovajat szoktam legtöbbször venni. Margarint 1 évesen próbáltam ami volt itthon, tiszta kiütés lett tőle, többet nem vettem én sem olyat, olcsó noname volt. Utána Flórára tértünk át, semmi baja nincs tőle.
2021. jún. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Mentek a zöld kezecskék 😊
2021. jún. 12. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!