Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is visszafelesel?

Más babája is visszafelesel?

Figyelt kérdés

Ha rossz dolgot csinál és rászólunk vagy csúnyán nézünk rá a férjemmel, akkor majd leharapja a kislányunk a fejünket. :D

Hallgat ránk, mert abbahagyja a rosszalkodást, de nagy morgások közepette. A "nem " szóra azonnal ránk förmed. Hihetetlen!😄


9,5 hónapos egyébként a kisasszony.🙃


Más is tapasztalt ilyet?



2021. jún. 16. 00:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
hogyan tudja leharapni a fejeteket, vagy ratok formedni a 9 honapos ?
2021. jún. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Természetesen nem, hiszen 9 hónaposan ezekre nem voltak képesek, ahogy a te babád sem… 🤦🏼‍♀️


2-3 évesen, amikor már beszéltek és tombolt a dackorszak, akkor feleseltek, igen.

2021. jún. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Értem mit akarsz mondani, de nem igazán jól fejezted ki magad. Feleselni egy ekkora gyerek nem tud és nyilvan a fejeteket se harapja le. Kimutatja a nemtetszését, ennyi történik.
2021. jún. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

16 hónapos lányom már tényleg felesel. Ha olyat vesz a kezébe, amit nem szabad, és rászólok, egy sértődött kiáltás kíséretében elhajítja... Hiába mondom neki el 20x hogy nem szabad. Reggel a vadiúj krémet hajított el, azt hittem összetöri 😭 a telefont is azért nem kapja már meg, mert egyszer eldobta. Azóta nem foghatja. (nem, nem játszik rajta, csak fogta mindig, és azzal sétálgatott, próbálta feloldani, ha nem sikerült, akkor dobálni...)


Mindig rámkiabál, amikor rászólok vmiért... Segítség! 😭😂😂

2021. jún. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Vhogy nem tudom elképzelni, hogy egy ennyi idős gyerek "vissza felesel", vagy hogy rátok morog. A lányom elmúlt kétéves, de a vissza feleselés is csak abban mutatkozik meg nála, hogy "nem". Hiszen még beszélni sem igazán tud. És mi az, hogy rátok förmed? Egy 9 hónapos gyerek? Azt még hozzá tenném, hogy nincs olyan (főleg ebben az életkorban), hogy rosszakoldás. Hiszen azt sem tudják, mi jó, mi nem. Max kissé eleven, akaratos, kíváncsi, de nem rossz.
2021. jún. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező ne húzd fel magad. Tele az oldal gyerektelen/gyerekgyűlölő idiótákkal, akik a gyereknevelés szakértői, és bár ök maguk utálják a "kölyköket" egész nap itt szaglásznak, mert olyan nyomorult az életük. Konyhakéssel meg max ők hazárdíroznak, ugye mindenki magából indul ki. Nem mellesleg jegyezd meg, hogy a mai gyerekekből mind sorozatgyilkos lesz ám, kivéve ha ütöd vered őket, mert ugye az a nevelés.
2021. jún. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Én értettem a kérdést! Természetesen nem szó szerint visszafelesel!

De az enyém is csinálja, szintén 9 hónapos.

2021. jún. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

6.: Látom átjött a lényeg... Értelmi szinted nem ismer határokat. Gyökér.


7.: Igen, kinyilvánítja, de látni kéne hogyan... 🙃 Erélyesen a saját nyelvén, akkor is visszaszól.


8.: Jajjj, de édes!!😀😀😀 Hát nem lesz vele egyszerű dolgotok, ha nagyobb lesz🙂 (mint ahogyan szerintem nekünk sem a mi lányunkkal🙂), de szerintem ez jó dolog, mert erős az akarata és jobban tud majd érvényesülni az életben. Addig is vigyázzatok az értékeitekre!😃 Amúgy nekem is mindig a telefonomra hajt. Amikor megszerzi, akkor vág egy imádnivaló, önelégült arcot.😁😁 Ez a tárgyakat hordozás már nálunk is játszik. Műanyag csörgő karikákkal a kezében mászkál sokszor négykézláb.😀😀 Kisebb korában is ennyire kinyilvánította nektek, ha valami nem tetszik neki?

2021. jún. 16. 07:21
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Igen, az enyem is kb 10hos koratos magyarazza a bizonyitvanyat 😅😅 es meg melle nez a szemedbe kozben szogoru titkarno nezessel. 😂😂Nagyon oda kell figyelnem, hogy ne nevessem el magam, hogy komolyan vegye a "nem"et 😅
2021. jún. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
3as nincs igazad, most ebrednek tudatukra, kezdik probalgatni a hatarokat, teljesen normalis viselkedes ez, egy egeszsegesen fejlodo idegrendszeru babanal.ha a tiednel ez nem mutatkozott, arrol mi nem tehetunk.
2021. jún. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!