Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is visszafelesel?

Más babája is visszafelesel?

Figyelt kérdés

Ha rossz dolgot csinál és rászólunk vagy csúnyán nézünk rá a férjemmel, akkor majd leharapja a kislányunk a fejünket. :D

Hallgat ránk, mert abbahagyja a rosszalkodást, de nagy morgások közepette. A "nem " szóra azonnal ránk förmed. Hihetetlen!😄


9,5 hónapos egyébként a kisasszony.🙃


Más is tapasztalt ilyet?



2021. jún. 16. 00:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A "rosszakodás" kifejezést valóban eltúloztam, mert csak egészséges szinten érdeklődő a babánk (csak éppen mindig olyan dolog után, ami után nem kellene). Viszont a ránkförmedés az ránkförmedés. A saját nyelvén, a saját stílusában, bármit is írnak a könyvek. Elvileg a babák születésük után nem is tudom hány héttel tudnak csak könnyezve sírni a könnycsatornák fejlettlensége miatt talán. A kislányomnak 1,5 naposan folyt a könnye mind a kettő szeméből (nem csak 1-1 csepp), amikor a kórházban otthagytam a nővérekkel 20 percre. Nem minden gyerek egyforma. Nem csak pl 2 éves koruktól tudják kinyilvánítani a nem tetszésüket.


10-es: Köszönöm!🙂 Egyetértek veled.


11-es: Végre, valaki tudja miről beszélek.🙂 Lehet másoknak hihetetlenül hangzik, ezt látni kellene.

2021. jún. 16. 07:32
 12/19 A kérdező kommentje:

13.: 😂😂😂 Imádnivaló lehet!!! Nálunk a szemöldök ráncolás játszik ilyenkor.😀😀 Tényleg nehéz kibírni, hogy ne nevesd el magad. Én úgy szoktam, hogy elfordulok tőle vagy elbújok és akkor nevetek, mert nem bírom ki.😆 Utána persze ránézek szigorúan és elmagyarázom neki, hogy miért nem szabad pl a székbe felkapaszkodni. Ő az ujj rázásra és a szigorú nézésre is morog. 😀 Nálatok mindenkinek visszafelesel, ha rászól, vagy csak neked?

Na ezért most engem biztos itt ízekre szednek, de szánakozva is tud nézni már egy ideje. Ha valaki új dolgokkal szeretné szórakoztatni esküszöm, hogy lenézően néz rá😀😀. Ezt olyan emberek is megjegyezték körülöttünk, akiknek nem is mondtuk, hogy szerintünk ilyet is tud.

2021. jún. 16. 07:40
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a paraszt 2es válaszoló csak mostanában van itt? Több kérdés alatt láttam hasonló stílusú választ tőle..
2021. jún. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%
Nalunk csak nekem :D mondjuj o olyan tipus, hogy idegenek elott teljesen maskent viselkedik, nem rosszcsontkodik, meg van szeppenve, otthon negy fal kozt teljesen mas ember, mint masoknal, pedig isten lassa lelkem, heti legalabb 4 alkalommal tarsasagban vagyunk. De o ilyen tipus :D ugyhogy csak otthon mutatja ezt az arcat :D pl nagyszuloknel is kell egy ora, mire felenged es hallatja a hangjat :) ferjemmel mindketten ilyen tipusok vagyunk, bizalmatlanok, mint o, szoval nem csoda, ha orokolte 😅ez van :D
2021. jún. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Èn is èrtem, mit mondasz :) az enyèm ilyenkor visszamondta röhögve, hogy nem-nem. Ez volt az első szava is :D
2021. jún. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Értem mire gondolsz

Az 5(!) hónapos lányom is "felesel" "veszekszik" "pukkad" és mindezt annyira szembetűnően, hogy ez más nem lehet


Ez általában altatáskor, vagy oelenkázáskor van.... mikor menne még, de már álmos/tele a pelus, és nem lehet lent tovább a földön

Kiabál, csűri csavarja a gagyogását, szó szerint kifejezi nem tetszését😁

2021. jún. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az en lanyom visszanez es mosolyog. Ha mar szazadjara viszek el a tiltott helytol na akkor fesziti magat es hisztizik szinten 9,5
2021. jún. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Viszem*
2021. jún. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
26%
Szépen belemagyaráztok felnőtt viselkedést a oicikben, aggatjátok rájuk a jelzőket aztán persze, hogy tenyleg olysn lesz, bele nevelitek.
2021. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!