Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelus torta milyen pelusból?...

Pelus torta milyen pelusból? (pelenka torta)

Figyelt kérdés
Két rokonom is a közel jövőben fog szülni. Pelus tortát gondoltam ki nekik viszont nem vagyok tapasztalt pelus téren és rossz minőségű nem szeretnék bele tenni, de a gatyámat sem szeretném ott hagyni érte. Pelus ajánlás szeretnék hogy milyen? És hol kapható?

2021. jún. 16. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Nekünk a lidl lupilu pelenka bevált.
2021. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Mi DM babylove pelenkát kaptunk. Nagyon bevált.

Arra figyelj, hogy lehet már betaraznak kisméretű pelusokbol, ezért lehet hogy érdemes kicsit nagyobb meretubol készíteni.

2021. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Libero :)
2021. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazából úgy gondoltam hogy 3-6kg-s pelusból csinálom augusztus közepére szeptember elejére vannak kiirva, hogy az eddig válaszokat köszönöm
2021. jún. 16. 21:32
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
pampers premium
2021. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
6%
Miért kell beleírni bármilyen márkát egyáltalán?? Nem elég csak megformázni a pelust?
2021. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

6: nem beleírni akarja, hanem az volt a kérdés, hogy milyen márkájú legyen a pelenka, amiből készíti a pelenkatortát...

ilyen a pelenkatorta, nem ehető:

[link]

2021. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
6, a pelenkatorta pelenkából készül 😂 Nem ehető
2021. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%

Puhatold ki előre, hogy egyáltalán tetszik-e az ötlet.

Nekem nem jön be, összefogdosott pelenkát nem is adtam volna a gyerekre. Dísznek meg semmi értelme.

Második gyereknél pedig mosható a favorit. Mondjuk abból is láttam már tortát (és azt kimossa az ember).

2021. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá fűznék hogy max 15-20 pelus lenne amit a legnagyobb oda figyeléssel a higiéniára csomagolnék be és tennem a "tortátba". Ez mellett vissze szövegű bodyk (saját szövegekkel is) egy plüss kis alvó kendő kis zoknik és egy cipőke, és még jönnek majd az ötletek ahogy alakul. Mivel hogy a rokonaim rosszat, csúnyát és haszontalan.
2021. jún. 16. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!