Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelus torta milyen pelusból?...

Pelus torta milyen pelusból? (pelenka torta)

Figyelt kérdés
Két rokonom is a közel jövőben fog szülni. Pelus tortát gondoltam ki nekik viszont nem vagyok tapasztalt pelus téren és rossz minőségű nem szeretnék bele tenni, de a gatyámat sem szeretném ott hagyni érte. Pelus ajánlás szeretnék hogy milyen? És hol kapható?

2021. jún. 16. 20:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
*nem adok ki a kezemből, bár idegeneknek sem (lemaradt)
2021. jún. 16. 21:58
 12/15 anonim ***** válasza:
23%
Én nem adtam rá ezeket a pelenkákat a gyerekeimre, a kukában landolt az összes. Akármennyire is figyelsz a higiéniára, csak megfogtad, kibontottad, stb. Bőven elég, ha azt a pár body-t és apróságot beleteszed egy szép dobozba.
2021. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
28%
Nekem is az a tapasztalatom, hogy az anyukák ezeket a pelusokat nem használják el. A barátnőm kifejezetten kérte, hogy ne legyen pelenkatorta, mert nem biztos, hogy azt a fajta pelenkát fogja használni és csak kidobná. Az első babát várta, még nem volt konkrèt pelenka márkája, hanem majd ami "passzol" a gyerek alkatához vagy mifene, védőnőnek tanult, ő értette amire gondolt :D
2021. jún. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
93%

Mi két ilyen csomagot kaptunk (egy boltit, egy saját kezűt), eszembe sem jutott nem elhasználni. Egyébként márkára, ami jó és olcsóbb: DM Babylove, Tesco Fred & Flo.

Akár hagyhatod az eredeti csomagolásban, bontatlanul is, ha ez ennyire érzékeny pont sokaknál, hogy valaki hozzányúl.

Sokan tényleg betáraznak jóval szülés előtt kis méretű ezt-azt, így én is nagyobb, 3-as méretű pelenkát javaslok.

A zoknit kihagynám, mert nem praktikus, a legtöbb baba lerúgja magáról, illetve sokan rugdalózót vagy lábfejes nadrágot használnak, amihez nem kell pluszban zokni.

Plusz ajándék ötlet: “úszós” könyv, vagy fekete-fehér kontrasztos babakönyv.

2021. jún. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%
Én nagyon örültem neki, nálam el is találták a márkát (DM Babylove, akkor 6 hetes volt a lányom, 3-as méretűből csinálták). A maradék pelust is megkaptuk, a tortában volt még zokni, nyálkendő, egy pihe-puha takaró, kanalak. Szerintem nagyon hasznos. Eszemben nem volt kidobni, még ha nem is olyan pelusból lett volna, mint amilyet használunk, akkor se. Ez az összefogdosás is relatív, mi rokontól kaptuk, nyilván tudtam, hogy rendben vannak a higiénés körülményeik, és feltételeztem, hogy nem dörgölték végig őket a padlón.
2021. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!