Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol szülted a babádat/gyerekei...

Hol szülted a babádat/gyerekeidet? Volt gátmetszés? Ott kötelező, vagy lehet gátvédelemmel is szülni? Minél több választ várok!

Figyelt kérdés
Nálunk "kötelező"... Elsőt is úgy szültem. Jön a második. Férjem szeretne olyan kórházat keresni, ahol van gátvédelem.
2010. aug. 26. 12:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
pest,jahn ferenc.az első babáknál 95 %-ban gátmetszés van,de a szülésznők nincsenek a gátvédelem ellen.nekem nem volt,mert császár lett a vége.
2010. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
24%

Melyik országrész?


leirhatom hogy észak kelet mo. de ha pestiek vagytok nem sokat segit.


pesten jó a margit és a szent imre.


nyugaton nem vagyok ismerős keleten meg a deb.klinika bár itt is van gátmetszés de alacsony a császármetszés aránya még a farosokat is megpróbálják természetes úton világra hozni..

2010. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Zalaegerszegen én gátmetszésel szültem, nem is kérdezték.
2010. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Egerben szültem,és lehetett volna akár gátvédelem is,de hatalmas kislányom született 3950 gramm 61 cm és 36-os fejkörfogat!De a szülésznő azt mondta másodiknál akár ilyen paraméterekkel is lehet gátvédelem!De már kb a 20 héttől készülni kell rá...

ÓŰzdon is tuti működik a gátvédelem...bár mindkettőhöz szülésznőt is tudok ajánlani ha úgy alakul hogy érdekel!De nem írtad hol laktok!

Könnyű metszés nélküli szülést kívánok! :)

2010. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Bp,János kórházban,gátmetszéssel,biztos lehet anélkül,de fel sem merült bennem.
2010. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Kecskeméti vagyok.

Pestre innen fel lehetne menni. Vagy tudtok valahol a környékben? Pl. milyen Szolnok? Dunaújváros? (bár az kicsit arrébb van) Pesten hol van gátvédelem?

2010. aug. 26. 13:18
 7/27 anonim ***** válasza:
Szeged, gátmetszéssel. Úgy tudom, lehet gátvédelemmel is szülni nálunk.
2010. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Szia,

Budapesten szültem a II. Női Klinikán gátvédelemmel, olyanyirra, hogy össz-vissz 1 varratom volt, és azt mondta az orvosom, hogy még ő sem mondaná meg, hogy szültem...

na maga a szülést 16 óra vajjúdás előzte meg, rémálom volt, de konkrétan a kitolás nagyon szépen ment. Szerintem ez orvosfüggő is!

2010. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
II. Női Klinikán kinál szültél?
2010. aug. 26. 13:23
 10/27 anonim ***** válasza:
ez nem kórház függő, hanem orvos függő. Ha sikerül olyan dokit találni, aki az alternativ szülészet híve, akkor semmi akadálya. Budán a Szent Imrében szültem, először hagyományos dokinál,metszéssel, utána ugyanitt alternativ szülésem volt, metszés nélkül. Összehasonlíthatatlanul jobb volt az alternativ szülés, pedig végül itt is kellett burkotrepeszteni meg feküdni...
2010. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!