Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol szülted a babádat/gyerekei...

Hol szülted a babádat/gyerekeidet? Volt gátmetszés? Ott kötelező, vagy lehet gátvédelemmel is szülni? Minél több választ várok!

Figyelt kérdés
Nálunk "kötelező"... Elsőt is úgy szültem. Jön a második. Férjem szeretne olyan kórházat keresni, ahol van gátvédelem.
2010. aug. 26. 12:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Salgótarján: első baba 90% gátmetszéssel, a mások 50-50% bár van egy orvos aki nem nagyon preferálja, egy rokonom szült nála 2x és egyikkel sem volt gátmetszése, bár az elsővel repedt egy kicsit.
2010. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Debreceni Klinikán gátmetszéssel. Nem is tudtam még akkor, hogy gátvédelem is van, nem is mondták, de nekem nem jött volna össze. 4 kg fiamnak a keze a fején volt szüléskor, úgyhogy nem csak a gát repedt tovább, de még belül is szétszakadtam. :) Fájt is rendesen, két hétig nem tudtam normálisan menni, talán 4 héttel a szülés után már gyógyultabb voltam.

Amúgy nem tudom, hogy nálunk mennyire kötelező, vagy hogy milyen lehetőségek vannak.

2010. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szent Imre,első baba gátmetszés nélkül!Mondjuk ő kis baba volt.2600gr és 50cm,fejecskéje:33 cm. Nem kötelező,e tényleg ügyes volt a szülésznő.
2010. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

MOhácson, és kötelező a gátmetszés, de én nem bánom, hogy ez van ott. dokim mondta, hogyha nem vágna és véletlenül megrepedne, akkor még sebészetre is befeküdhetek ha szövődményes lesz....

ha neked is volt gátmetszésed, akkor te is tudhatod, hogy semmi extra, jó, nem kellemes, de amikor a pici velem van egész nap, nem is érdekelt....

2010. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
esztergomban lehet gávédelemmel szülni.ismerősöm mindhárom gyermekét úgy szülte.
2010. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a férjed???
2010. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Bp.Szt.István.Itt első szüléskor sem csinálnak rutinszerűen gátmetszést.Én 2 babát szültem,nem volt gátmetszésem,és nem is repedtem.Minden szülésznő profi a gátvédelemben.Itt nem kötelező beöntés,és borotválás sincs.
2010. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!