Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lyukasztják ki szinte...

Miért lyukasztják ki szinte minden kislány újszülött, baba fülét?

Figyelt kérdés

Miért kell ilyen kiskorban fülbevaló? Egyszerűen nem értem. Miért nem elég mondjuk ovis, iskolás korban, amikor már ő akarná?

Te miért/miért nem lukasztottad ki lányod fülét?



2021. jún. 27. 17:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%

Mi 3 hónaposan lyukasztattuk neki.

Ok:nem piszkálja, hamar gyógyul, egyszerűbb, mint nagyobb korában.

Akkor már fél a fájdalomtól, bonyolultabb nagyobb korban.

2021. jún. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Vele nő fel, a teste részeként kezeli, kevesebbet piszkálja, így kisebb az esély h begyullad.
2021. jún. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

Én 3 naposan még a kórházban kilyukasztattam a fülét. Nem sírt, amikor tette bele a fülbevalót az zavarta, 2 másodpercig. Ahogy írták, gyorsan gyógyul, nem tudja piszkálni, ha nő akkor se nyúl oda mert természetesnek veszi, nem is érzi.

Szerintem ez akkor nagyon fontos minél korábban, ha nektek/neked tetszik ha egy nőnek van fülbevalója, /téged fog másolni, legalábbis kezdetben/ ugyanis egy ismerősöm 8 hónaposan vitte el fülbelövésre, hogy akkor szeretnének a babának fülbevalót, de a kozmetikus már nem vállalta, csak úgy ha vállalják a felelősséget, ha elrontja/mellélő stb, mert izegnek-mozognak, összevisszaforgatják már a fejüket, nehéz lefogni, hogy szabályos legyen mindkét oldal.

Egyszer egy óvodás kislánynak csak az egyik füle lett kilőve mert úgy ordított, hogy a másodikat már nem engedte, mondta nekik a kozmetikus, hogy pár év múlva ha felejti az élményt jöjjenek vissza.

2021. jún. 28. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
34%

Nem fog emlékezni a fájdalomra.

Ha idősebb lesz akkor bármikor kiveheti. Megspóroltam neki egy kellemetlenséget ..idősebb korban megmaradnak jobban az emlékek

2021. júl. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!