Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babátokkal miket...

1 év körüli babátokkal miket szoktatok játszani? Mik a közös játékok ? Önálló játék ? Vagy otthon milyen játékaitok vannak amivel szívesen játszanak ? Szóval hogy telik a napotok ? :D

Figyelt kérdés

2021. jún. 28. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy évesen is már imádta a könyveket lapozgatni, önállóan is és velem is. elbújni, kukucskálni is szeretett. Már próbálgattuk a hintafotelt. A hintákat, labdákat imádta már akkor is. Formabedobózott, és akkor mentek a madzagon húzós játékok a legjobban. A babazongorát is nagyon szerette, meg műanyag edényeket, poharakat egymásba pakolni, belepakolni tálba a kisebb dolgokat.

Nagyon jól elvolt egyedül is, de néha igényelte, hogy kommentáljam a játékait, elmondjak mindent, mi van a könyben. Nagyon szerette, ha utánozom a hangokat, állatokat. A játszóteret akkoriban még nem értékelte nagyon, de babakocsizni imádott, nagyon sokat sétáltam vele, közben mutogattam, magyaráztam, mit látunk.

2021. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Reggeli után "segít" takarítani, rendet rakni. Mindig adok valamit a kezébe vagy hagyom ő válasszon valamit amivel matat. Ha megunja akkor elmegy pakolni, neki most ez a kedvenc játéka. Udvaron szoktunk homokozni, kutyával játszani, hintázni, segít kertészkedni, nagy melegben medencézünk, ott labdázunk. Van 2 vele egykorú kicsi az utcánkban, ki szoktunk menni bandázni, cukik ahogyan együtt fedezik fel a környezetet. A benti játékok kevésbé kötik le, inkább kint szeret lenni a szabadban.
2021. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy évesen meg egész jó volt. Akkor csak bútor mellett ment elvolt azzal foglalva, hogy járjon. Na mióta ez megtörtént horror.
2021. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!