Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős baba érintkezhet...

Mennyi idős baba érintkezhet kutyussal, kutyaszőrrel, vsgy bármivel, amihez hozzáért a kutya?

Figyelt kérdés

Ha a lakásban lakik a kiskutyánk, akkor meddig kell "sterilen" tartani a kanapét, karosszéket stb. ahova esetleg leülök a babával vagy lefektetem?

Azt tudom, hogy az se jó, ha mindentől elzárom, kell az immunerősítés, de kb mi az a kor, amikor már kaphat a bacikból? 😁

Vagy tini koráig tilos a kutyának felugrania az ülő alkalmatosságokra?



2021. jún. 29. 20:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kérdező. Pedig szerintem szokj le az ilyenek olvasasarol, mert annyi a baromság, hogy a végén elhiszed, hogy zsirafot fogsz szülni.
2021. jún. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#11 😂😂👍
2021. jún. 30. 23:50
 13/13 anonim ***** válasza:

Amikor már stabilan tudja tartani a fejét,hogy ne menjen a szájába/arcába a szőr.

Ha a kutya nem bántja akkor hanyatt fekve simán oda is mehet.Csak ne hagyd őket egyedül nehogy rálépjen.Az nem kellemes.

2021. júl. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!