Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van úgy h nagyon rossz napotok...

Van úgy h nagyon rossz napotok van, és egész nap csak sír a baba, nyűgösködik, este pedig mikor már letetted, bűntudatod van, és úgy érzed h rossz anya vagy?

Figyelt kérdés

Ma egész nap nem akartak aludni,nagyon fáradtak voltak,de nem tudtak elnyugodni délután:(Rendetlenkedtek egymással,estére pedig már annyira kiborultak,hogy megállás nélkül sírtak.

Megpróbáltam mindent,evés,nem e fázik,melegük van,friss levegő stb.Jön a foguk,10 hósak.


2010. aug. 26. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
De hogy vagy rossz anya.nekem 1,5 éves a kisfiam, és ha olyan napja, neki sem jó semmi, akármit csinálhatok vele.Én ilyenkor azt érzem, hogy végre csend van és nyugalom, és hogy alszik a kis manóm.
2010. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem meg azert szokott buntudatom lenni, hogy nem jatszom vele eleget. De sajnos fozni is kell, neki elkesziteni a kajat, intezni egy-ket dolgot. Sokszor ha bemegyek a szobaba orul nekem, kacag es latom, hogy olyan boldog ha leulok melle es elkezdjuk rakosgatni a jatekokat, enekelunk. Latnad mikor megyek az ajto fele milyen csalodott lesz. :( Csak nez a kis szemeivel, hogy anya miert mesz most el, aztan jatszik egyedul tovabb. Estenkent ha ez eszembe jut mindig lelkiismeret furdalasom van. Szerintem nem vagyunk rossz anyak, legalbbis remelem. :)

Nallam olyan is elofordult, hogy megetettem a kisfiam de 2 ora mulva siros volt (egyebkent 4 orankent eszik). Hordoztam, probaltam nyugtatni, pelust csereltem, vizet adtam neki... de csak sirt es sirt. A ferjem mondogatta, hogy szerinte a gyerek ehes. Mondtam, hogy nem mert 2 oraja evett es a szokasos adagjat. Ferjem megunta es behozta a cumis uveget egy kis tapszerrel. Hat ugy ette szegenykem mintha legalabb fel napja nem kapott volna semmit. Azota sem csinalt ilyet es elotte sem. Na ekkor nagyon rossz anyanak ereztem magam. :(( Szerintem elofordulnak rosszabb napok es vannak nagyon jo napok. Fel a fejjel, foleg, ha jol eretettem nallad 2 babarol van szo. Hat akkor foleg nem lehet konnyu, ne viccelj. Dehogy vagy rossz anya!!

2010. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,valóban ikrek.De a végén a kisebbik már annyira ki volt borulva,h annyit sírt h kiütések jöttek ki az arcán:(Vele együtt sírtam.Mit nem tudtam eltalálni,h mi nem volt jó nekik?
2010. aug. 26. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!