Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetesen utazhatnak...

Hány hetesen utazhatnak repülövel a csecsemök? Most 5 hetes a fiam.

Figyelt kérdés
mi külföldön élunk,és hazza szeretnénk menni a fiammal.ezért szeretném megtudni...elöre is köszönöm
2010. aug. 26. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia.


Nem tudom, hogy hol eltek, de eleg hosszu ido mire kesz lesz az utlevele.

Nekunk majdnem 3 honap volt :S

Addigra meg tuti utazhat :)

2010. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

3 hónap? Úristen első, hol éltek Ti? Nekünk 2 hét alatt meglett...


Szerintem nincs alsó korhatárhoz kötve a csecsemők utazása. Mint ahogy felsőhöz sem. :)

2010. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2 het?

Az nem semmi.

Angliaban elunk.



Alapbol a fel orszagot at kellett utaznunk egy csecsemovel, hogy lehessen utlevele, mert minket szulonek jelen kellett lennie a konzulatuson.

Elkuldtuk az igenylest es 2 honap 3het alatt ert vissza az utlevel es a magyar anyakonyvi kivonat.

Merre laktok, hogy 2 het volt?

2010. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Budapest. Nekünk is jelen kellett lenni mindkét szülőnek. Elmentünk az okmányirodába, kitöltöttük a papírokat, lefotózták a gyereket, és két hét múlva jött az értesítő, hogy mehetünk érte (mi a személyes átvételt választottuk). És mindez idén nyáron volt, tehát utazási főszezonban.
2010. aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Na igen az mas....a kerdezo irta, hogy kulfoldon elnek ami ugye hosszabb ugyintezest igenyel....

otthon en 4 nap alatt kaptam meg az utlevelemet(es kb fele ennyibe kerult pedig az gyorsitott volt ez meg nem)

2010. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt Írországban is 3 hónap az útlevél elkészítése,én úgy tudom 3,5 hónapos kortól lehet,de meg kell kérdezni a rep.társaságtól amivel utazni szeretnétek.
2010. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nikcsi ***** válasza:
Nekunk is 2 es fel honap volt az utlevel, mindket gyerkocnel, szinten Anglia. Azt hiszem a wizzair oldalan lattam hogy ket hetnel fiatalabb csecsemok utaztatasat nem vallaljak. En mindkettonel megvartam az oltasokat es csak azutan utaztunk. Nem akartam belekavarni, elcsusztatni.
2010. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kanada,1 het alatt megcsinaltak.

2 honapos volt a kisfiam amikor hazamentem vele.Nagyon jol viselte az utat,vegig aludt :)

2010. aug. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy legalább egy hetesnek kell lennie a babának, hogy felengedjék a repülőre, de ez légitársaságinként változik. Kérdezzétek meg azt a légitársaságot, amelyikkel utani akartok, de szerintem 5 hetes babát már minden légitársaság szállít.
2010. aug. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!mi írországban élünk...hát rem énis h majd jolfogja viselni az utat mert azért mégis csak egy 3 orás repülö utról van szo...ddd
2010. aug. 27. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!