Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babáknak magánúton hol csináln...

Babáknak magánúton hol csinálnak vérvételt Budapesten?

Figyelt kérdés

10 hónapos babáról van szó. A háziorvosunk nem tartja indokoltnak, de szerintem fontos lenne.


Köszönöm!



2021. júl. 9. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem bármelyik magánál Orbán. Bár kérdés az is, mit akarsz nézetni.
2021. júl. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagyok pesti de ilyen synlab meg Citroen stb erre szakosodott. Mondjuk szerintem nekik is kellene valami orvosi utasítás hogy mit nézzenek. Igaz, vannak a synlabnak pl csomagjai amik közül elméletben lehet választani, de orvosi utasítás nélkül mit szeretnél nezetni?
2021. júl. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Citroen=corden 🤦🏼‍♂️ Átírta.
2021. júl. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Gyerekeknél magánban sem csinálják meg beutaló nélkül!
2021. júl. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4 viszont ha ez így van és anyuka aggódik, akkor egy magán gyerekgyogyasz kellene első körben ha jól sejtem.
2021. júl. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Medikids pl, ott vannak a dokik is ha másod véleményt is szeretnél.
2021. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Medikids +1


A gyerekorvosunk semmit sem vett komolyan. Ezért váltottunk, nagyon rendesek mindenre vizsgálnak tesztelnek.


Mikor oda kerültünk mindent leteszteltek, allergiától kezdve uhig. A kicsit sajnáltam mert 6x biztos vettek vért de kiderült csak túl aggódtam a dolgot

2021. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


7-es: Mennyi idős volt a pici amikor vért vettek tőle és mi volt a gond?


Nekünk is elég laza a gyerekorvosunk. A kislányunknak meg vannak nagyobbodva a nyirokcsomói. Valamelyik pár hetes kora óta ott van, azóta újakat is felfedeztem. 8 hónapja rossz evő. Minden alkalommal elmondom ezeket, de mindig megnyugtat, utána pár hét múlva ismét agyalok, hogy mi van ha mégis baj van és ülünk felette...

2021. júl. 9. 11:44
 9/10 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező!


Nem vérvétel kell ide, hanem háziorvos csere, ha nem bízol benne. Mihez kezdesz egy vérvételi eredménnyel, ha nincs aki kielemezze? Miért jársz olyan orvoshoz, akiben nem bízol?

2021. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam azon is. Nem tudom már jobb lenne-e. Eddig csak laza gyerekorvosokkal találkoztam (3-mal). Én egy orvosban sem bízom sajnos. Háziorvost váltottam már, de eddig egyik rosszabb volt, mint a másik. Volt aki úgy félrekezelt, hogy rosszabbul lettem. Egy viszonylag híresebb diabetológus a terhességi cukorbetegségemre inzulinkúrát javasolt úgy, hogy nem kért hozzá vércukor panelt és nem is akart változtatni az étrendemem (akkor már diétáztam, de a vc mérő rossz értékeket mutatott). Miutám kierőszakoltam egy kórházi egésznapos vércukormérést kiderült, hogy rossz a mérőm... Ha az alacsony vc szintemre a kedves doktornő ráadagol inzulint (aminek az adagolását Skype-on akarta megmutatni), akkor lehet elájulok otthon, egyedül, a baba bennem meg nem jut oxygénhez.

Volt, hogy fájt nagyon az egyik fogam, 1,5 hónap alatt 6 db! orvosnak mutattam, persze senki nem tudott vele mit kezdeni, pedig még nem volt covid. Na de azt sem a 6 orvos, sem egy korábbi szájsebész nem vette észre, hogy a panorámaröntgenen 2 fogam gyökerétől is jó nagy ciszta nőtt... Én vettem észre amikor nézegettem a felvételt a fogaimról a váróban unalmamban... Kiderült később, hogy az egyik ciszta elég nagy volt, az arcüregem egy részét is elfoglalta... A felkapottabb nőgyógyászomról szintén beszélhetnék... Bár ő a terhességi cukrom komolyan vette meg a szülésnél is elég rendes volt, viszont én kértem magamnak áramlási vizsgálatot az utolsó hetekben, pedig ezt cukorbetegségnél neki kellett volna mondania... Úgyhogy nem bízom az orvosokban, pedig szerettem volna.

2021. júl. 9. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!