Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lyukasztottatok ki a...

Mikor lyukasztottatok ki a gyermeketek fulet?

Figyelt kérdés

Elozo kapcsolatombol van egy negy eves lanyom, neki akkor szurattam, mikor szerette volna. Ugyanigy gondolom a 7 honapos lanykaval kapcsolatban.

Tegnap voltunk anyoseknal, aki mar total bezsongott, mert van egy regi fulbevalo, ami meg az anyjae volt es mivel sogornomnek fia szuletett, igy lanyom megorokolte. Teljesen kiakadt, hogy meg mindig nem furattam ki a fulet, attol meg plane, hogy nem is akarom, csak ha o szeretne. Raadasul eleg sokat piszkalja meg tepi a fulet ha faradt, felek hogy kiszakitana.



Nem fogom anyosom miatt kiszuratni a fulet, de lattam hogy nem oszinte a mosolya, mikor ragaszkodtam a fent emlitetthez.



Ti mikor szurattatok ki, hogy viselte?


2021. júl. 20. 16:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%

Nekem 11 hós a kislányom, adott esetben én nem engedném, hogy ilyennel lelki zsaroljanak. Véleményem szerint egy baba idétlen egy fülbevalóval, arról nem is beszélve, hogy ez mégsem egy hajvágás, hogy majd visszanő neki, ha nem jön be, hanem két lyuk a testén, amiről nem ő rendelkezett! Tuti, hogy nem lesz addig kilyukasztva a füle, amíg nem ő maga kéri!

Ne hagyd magad! A kislányod miatt se, arról nem is beszélve, ha ebben engedsz, onnantól kezdve ki tudja, mivel állnak még elő, mondván, hogy úgyis belemész...

2021. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
59%
3 hónaposan.
2021. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%
A kórházból már úgy hoztam haza őket.
2021. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
3 hónaposan kapott fülbevalót, de sikeresen kiszedte mindkettőt, az egyik a mai napig nincs meg. Anyós pedig kiakadt, mert ő akarta kiszúratni a gyerek fülét. Karácsonyra vett neki 1 pár (rettenetesen öreglányos) fülbevalót, 10 hónapos volt a lányom, a lyukasztás pedig be volt már forradva teljesen, anyós meg persze meg volt sértődve, hogy nem tettem be a gyereknek. Most inkább várok, ha szeretné, akkor lesz fülbevalója, ha nem akkor nem.
2021. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
4 évesen. Ő kérte, mert tetszett neki másokon és nagyon sokat beszélt róla. Én még vártam volna tovább. De végül meggyőzött. Azóta már megnőtt, a stílusa nem változott, ő most is ilyen határozott személyiség, mindig pontosan tudja, mi az, amit akar.
2021. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Majd akkor, ha kérni fogja.
2021. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem jól teszed, ha meghagyod a gyermek önrendelkezéshez való jogát. 6 hónapos a lányom, majd akkor kap fülbevalót, ha ő azt szeretné.
2021. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
Én is megvárnám amíg ő maga kéri. Nem azért, hogy más mit mond, hanem én nem tartom fontosnak, hogy kisbabaként is legyen már fülbevalója.
2021. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
Fiam van, de ha lànyom lenne, akkor sem szùratnàm ki a fülèt, mìg nem kèri sajàt maga.
2021. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%
3 hónapos korában. Akkor lett nekem is a bal fülemben még egy lyuk. Egyszerre lyukasztották így mindkettőnknek.
2021. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!