Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok tésztát vacsorára...

Adhatok tésztát vacsorára 1éves kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Esetleg a tészta eltömi a kis pociját azért gondoltam.
2010. aug. 27. 21:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia, tejpépes tápszeres vagyok. :) Az én fiam nem eszi meg a tejpépet, semmilyet (minden márkát, típust kipróbáltunk). Viszont tápszerbe keverve megeszi. Én úgy csinálom, hogy 270 ml vízbe 8 kanál tápszer (240 mlnek megfelelő), majd 5 púpozott evőkanál Milupa vaníliás tejépépet (igazi vaníliával, ezt eszi meg egyedül így). Próbálgattam, kitapasztaltam ezt amennyiséget. Így AVENT variábilis cumiból szépen ki tudja szopizni. Tudom, hogy nem javasolják cumiból etetni, de ő alig eszik cumiból már és ezt viszont mindig megeszi és szuperül alszik tőle.
2010. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. 10 hónapos kora óta alussza át az éjszakát, de nálunk semmi köze nincs ahhoz,hogy mennyire van tele a hasa, egyedül akkor ébredt fel éjjel amikor egyáltalán nem vacsorázott egy falatot se. Ha már evett vacsira akár egy-két falatot akkor már átalussza az éjszakát. Egyébként az aludj jól gyermekem módszernek köszönhető,hogy alszik éjjel és nem a vacsi mennyiségének.
2010. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Gyermeke válogatja, az enyém nagyon ügyesen alszik el egyedül, semmi extra módszert nem alkalmaztunk, hacsak azt nem, hogy első naptól kezve külön szobában alszik, egyedül. De ha kicsit is éhes, azonnal kel és kéri a kaját. Minjárt egy éves, 11 kiló, nagy súllyal is született. Ő egyszerűen nem szeret éhes lenni. Ilyen a természete. De ha nem így lenne és a kajától jól aludna, akkor is tömném este, észszerű határok között.
2010. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!