Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem túlzás, ha a 21 hónapos...

Nem túlzás, ha a 21 hónapos kisfiam egy egész hétvégét a nagyszülőknél van?

Figyelt kérdés
Tegnap arról beszéltünk apósommal, hogy szeretnék ha néha-néha elvihetnék a kisfiam hétvégére, péntektől vasárnapig. Kicsit nehéz a szívem miatta. Egyszer már volt ilyen, és rettentően hiányzott, alig vártam hogy hazahozzák. Viszont a kisfiam nagyon jól érezte magát, és tudom, hogy anyósoméknál jó helye van, nagyon szeretik. A kérdésem az lenne, hogy ilyen idős korba már elengedhetem ennyi időre? Mert amikor múltkor ilyen volt, akkor péntek este vitték el, szombaton felmentünk mi is a férjemmel hogy ne hiányoljon minket annyira, csak este jöttünk el.
2010. aug. 28. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Most magadat félted, vagy a gyermekedet?

Ha már eszik magától rendesen (gondolom így van), és megbízol a nagyszülőkben is (miért ne tennéd, ők neveltek fel benneteket is) akkor nyugodtan hagyd rájuk szerintem. Ha baj van és kellesz a kicsinek, úgyis szólni fognak.

Ti is, a babó is és a nagyszülők is kikapcsolódnak egy kicsit. Mindenki örülne neki.

2010. aug. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Szerintem egyáltalán nem túlzás. Már akár egy hétre is ott nyaralhatna :) Persze csak ha ismeri és megszokta őket. Ha sosem szokott nélküled lenni, akkor először jó a csak pár nap. Én ajánlom.
2010. aug. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már volt, hogy először pár órára vigyáztak rá, aztán egy egész délelőttre vagy délutánra, aztán már egy egész napra is, akkor miért ne?

Persze én is nagyon-nagyon féltős anyuka vagyok, de lehet, hogy ennyire nem kellene. Most múlt egy éves a kislányom. A nagyszülők nem laknak közel, de ha találkozunk, már egy-egy órára "szoktatjuk", hogy velük legyenek.

2010. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. aug. 28. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!