Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek 10 nap hamar...

Szerintetek 10 nap hamar eltetlik egy 13 hónapos gyerekre vigyázva?

Figyelt kérdés

Pesztrálnom/sitterkednem kell 10 napig nappal egy 13 hós gyerekre, ejszaka is ott alszom majd. Szerintetek hamar eltelik? (Otthon lesz közben az anyukája is)

Mivel kössem le egesz nap? Amikor elvan egyedül q játékaival akkor hagyjam vagy üljek le mellé én is játszani vele?



2021. júl. 27. 14:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kimegyek hideg vízzel megmosnom az arcom, kikáromkodom magam a fürdőben és visszamegyek.

Ha elfáradok, akkor a iszok egy kávét és úgy játszok vele, hogy a földön/kanapén fekszem. Általában olyankor hegynek néz és átmászik rajtam xD

2021. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

Káromkodok, "veszekszek" vele, csapkodok házimunka közben, rosszul érzem magam és alaposan megölelgetem és megcsiklandozom, hogy a mevetése elűzze a rossz érzéseim.


Te ezt nem biztos, hogy megteheted. Kiabálj bele egy párnába ha az idegeiden táncol. Menjetek el sétálni babakocsival és szellőztesd ki a fejed.

Igyál meg egy nyugiteát nyugikávét.

2021. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rengeteg választ/segítséget. Sikerült megnyugodnom, hogy nem lesz annyira vészes az a pár nap úgymond... Remélem ígyis lesz mindem, és rendben is lesz minden...
2021. júl. 27. 20:53
 14/16 A kérdező kommentje:
És ha már elfogyott az összes türelmem.. Akkor motiválom magam azzal, hogy utána kapok 1 hónap szabadot..
2021. júl. 27. 20:55
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem néha rettenet hosszúak voltak, főleg, mikor nem tetszett neki szó szerint semmi és végig nyafogott. Minden percben, ha a fejem tetejére álltam, akkor is.

Na, olyankor azt hittem megőszülök és tök nem érte meg a szittelésért kapott pénz :D


Máskor meg elrepült a nap, mert vidám volt, táncoltunk, udvaron voltunk, énekeltem neki.

2021. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Amikor elfogy a türelmem, akkor felkapom, kicsit feldobalom, azt imádja, kacag tőle. Vagy kimegyünk a játszótérre, az 1-2 órára lefoglalja, viszont ott is figyelni kell rá, szaladni utána.

Az én gyerekemből kiindulva, lehet, hogy 1-2 napig él sem fogad téged, hacsak nem vagy ismerős neki. Az én gyerekemhez idegen nem érhet, mert rögtön elkezd sírni.

2021. júl. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!