Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le irjatok a napi rutinotokat...

Le irjatok a napi rutinotokat az 5/6 hos tapszeres babatoknak?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok. Tápszeres baba elkezdtétek e a hozzátáplálást? Mennyi tapszert mennyi idonkent kap? Váltottátok ki már egy étkezést? Miket kóstoltatok eddig a babával? Miből mennyit? Négy és fél honaposannkezdtem el neki almat adni ez egy honapja volt. Mar kostolta a repat, barackot es sutotokot is. Meg teljesen nincs semmivel sem annyira meg baratkozva. Szereti az almat de meg vagja a vicces fejeket. Ti mikor valtanatok ki egy etkezest?


Nalunk ilyen egy nap:

8,6kg,74cm (nagy baba)4kg val szuletett.


210 mlt eszik 5x de neha olyan mintha nem lenne neki eleg de ennel tobbet meg mar nem ajanlott nekik adni osszesen egy nap.


1. 06 (alszik tovabb 9 ig)

2. 10 kor

3. 14 kor

4. 18. Kor

5. 21-30-22 kor


11 ig alszik el altalaban es reggel 9 kor kel fel. De reggel 6 eszik egyet es aldzik tovabb.


Keson alszik el szerintetek vagy meg ra er eztel foglalkozni? Most igy ez jol mukodik. Altalban ha hamarabb altatom el fel szokott kelni meg 10 ig.


Esetleg meg milyen elfoglaltsagotok van


2021. júl. 27. 15:24
 1/1 anonim ***** válasza:

6 hónapos a babám. 9700 gramm, 72 centi, kislány, egy hónapos kora óta tápszeres.

4 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, orvosi javaslatra reflux miatt. Annyira tetszett neki, hogy mi nagyon gyorsan tudtunk haladni vele. Mostanra 3szor eszik tápszert, lefekvés előtt, éjjel egyszer és reggel 6 körül. Napközben csak kanalasat kap, 4szer. Gyümölcsöt, húsos főzeléket, gyümit tejtermékkel/gabonával, tejpépet. Mindegyik étkezésbe megpróbálok tápszert is keverni.

Általában 7kor van fürcsi, 8ra már alszik, reggel 7 körül ébred, napközben 3szor alszik, 1szer sétálunk, ébrenléti idejében játszószőnyegen forog/játszik, lassan kezd kúszni is.

2021. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!