Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkatortát miért félnek...

Pelenkatortát miért félnek felhasználni sokan?

Figyelt kérdés

Láttam már itt több megjegyzést is, amikor valaki pelenkatortát (gyk: pelenkából kirakott torta alakú ajándékdísz) akart ajándékba adni, hogy hát ő azt biztosan nem használná fel, mert jajj össze lett fogdosva, meg ki lett bontva, meg biztos koszos kézzel nyúltak hozzá, stb.

Kérdésem, mi a probléma ezzel? Miért kell azt gondolni, hogy ha megy másik anyuka/nagymama/kolléganő ajándékot ad, azt biztos koszosan teszi? Mégis ki adna egy babának koszos ajándékot?

A másik meg igen, megfogja, de csak a külsejét. A babával meg a belseje érintkezik csak a pelusnak. Ahhoz meg nem nyúl hozzá az ajándákozó

Harmadik, meg egy idő után elhalnak a tárgyakon a bacik...

Félreértés ne essék, nem kötekedés, csak kíváncsiság, hogy aki nem használná fel a pelenkatortát, az konkrétan mitől fél? Mert a múltkor itt többen felhördültek, hogy hát ők a mástól kapott pelust biztos nem adnák oda...



2021. júl. 28. 18:15
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
19%

"nagyanyáink meg a csirke potyadékban rohangáltak"


Az enyémek nem. Sajnálom, hogy te ilyen helyről származol.

2021. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
73%
Aki ennyire finnyàs, az minek vàllal gyereket. Komolyan, aki ezt munkakent vagy ajàndèkba csinàlja, az biztosan kezet mosott előtte. A gyàrban is biztosan összefogdossàk, a külsejèt sem mossuk le a csomagolàsnak, ugyhogy valamennyi kòrokozò ìgyis-ùgyis bejut vele a lakàsba.
2021. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
88%

#11 nem mindenki születik aranypelenkába XD

Mi már csak ilyen lesajnálandó helyről származunk, az én nagymamám napszámos volt a tiéd biztos bárókisasszony :D Hát igen mások az igények XD

2021. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
16%
Igen, mások az igények. Jól mondod. Aranypelenka nem kell, de tiszta, bontatlan csomag igen. De majd a szr összetapogatottat a te barátnőid elviszik neked ajándékba díszcsomagolásban, neked mindegy úgyis!
2021. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
84%

#14 pfff jesszus ennyire túltolni... remélem amikor hazaérsz lefertőtleníted magad és a gyerek is csak lebegni fog a járda felett...

Mondjuk nekem aztán mindegy, csak fura... mi még homokot ettünk a játszótéren, ma meg már a pelenkatortától is félnek az emberek...

2021. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem hasznos de csak akkor ha olyan márkából csinálják amit én használok. Én is kaptam ajándékba egy nagy csomagot de azt a márkát ami nem a legjobb...
2021. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
23%

Te használnád a petétet ha összefogdosnák előtted??


Amugy is baromság. PelenkaTORTA..

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2021. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
19%
*betétet esetleg tampont
2021. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
81%
Megfogdossák a pelenka belsejét szerinted??? Kihajtogatják jól összefogdossák majd úgy tekerik fel??? Atyaég 🤦🏻‍♀️
2021. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
41%

Mint írtam, ez egyszerűen ízlés dolga. Van aki képtelen turis ruhát venni magának vagy akár a gyerekének. Vagy épp használt játékot. Egyszerűen csak mert ilyen. Szerintem ez ugyanez. Van akinek nem esik jól ráadni a gyerekére azt a pelenkát amit előtte valaki megfogott. Nekem sem esne jól a tudat, legfeljebb ha a nagyon közeli családtól kapom, de nekik meg eszükbe nem jutna ilyen hülyeség. Egyszerűen mert csak.

#1

2021. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!