Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkatortát miért félnek...

Pelenkatortát miért félnek felhasználni sokan?

Figyelt kérdés

Láttam már itt több megjegyzést is, amikor valaki pelenkatortát (gyk: pelenkából kirakott torta alakú ajándékdísz) akart ajándékba adni, hogy hát ő azt biztosan nem használná fel, mert jajj össze lett fogdosva, meg ki lett bontva, meg biztos koszos kézzel nyúltak hozzá, stb.

Kérdésem, mi a probléma ezzel? Miért kell azt gondolni, hogy ha megy másik anyuka/nagymama/kolléganő ajándékot ad, azt biztos koszosan teszi? Mégis ki adna egy babának koszos ajándékot?

A másik meg igen, megfogja, de csak a külsejét. A babával meg a belseje érintkezik csak a pelusnak. Ahhoz meg nem nyúl hozzá az ajándákozó

Harmadik, meg egy idő után elhalnak a tárgyakon a bacik...

Félreértés ne essék, nem kötekedés, csak kíváncsiság, hogy aki nem használná fel a pelenkatortát, az konkrétan mitől fél? Mert a múltkor itt többen felhördültek, hogy hát ők a mástól kapott pelust biztos nem adnák oda...



2021. júl. 28. 18:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ilyen eszembe sem jutott eddig :) ügyeskezű koleganőmtől kaptunk pelustortát, de én fel fogom használni. Nem vagyunk igénytelenek, de szerintem ennyi erővel a levegőre sem lehetne kivinni a babát és egy burokba kellene zárni.
2021. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
88%

Mi egy baráti pártól kaptunk pelenkatortát, ők készítették otthon, olyan pelusból, amit használtunk is (előtte puhatolóztak).

Most menő puffogni rá. 😁 Tuti fertőtlenítik a gyereket otthon naoi 100x....

2021. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk a cumin is elég sok a baci, arra nem húzzák a szájukat

#22

2021. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
83%
Gondold el mikor kiviszed a levegőre majd a cumit kiveszi a szájából 🤣 azon nyomban megjelenik egy komplett fertőtlenítő osztag beöltözve hogy fertőtlenítse, mert a levegő tele van bacival, mert előtte aki sétál Pista bácsi akkorát tüsszent hogy fröcsog mindenféle.... Amúgy meg ha valaki ennyire jo véleménnyel van egy barátrol, hogy nem fogadna el tőle ilyet, mert én mint idegen úgysem viszek, az egy szuper barát. Remélem ő sem iszik nálatok a pohárból amihez te hozzá értél....
2021. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
92%
Azért ilyen ajándékot nem akárkitől kap az ember, gondolom jól ismerik. A külsejét fogják meg. Ezzel az erővel, gondolom gumilesztyűben pelenkáztok ti is. Arról nem beszélve, hogy a gyerekek mit be nem vesznek a szájukba. Balatonon vagyok, az épp mászni tanuló gyerekeket simán lerakják a homokozóba, gondolom eszére mind kórházba köt ki.😄 A szívbeteges baba anyukájának, sajnálom, de most nem ilyen extrém esetekről van szó.
2021. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
27%
Én felhasználtam anno de csak mert nem akartam kidobni, én is hülyeségnek tartom. Kaptunk annak idején pelenkatortát, pelebkát de könyörgöm...egyik sem volt jó, csak elszemvedtük..azt az anyja tudja a gyereknek hogy milyet használ. Inkább egy gratulálós ajándékkártya egy drogériába és anya megveszi amit kell.
2021. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
86%

27es én ezt sem tartom kifejezetten jó ötletnek sajnos. Jó pár anyukát ismerek akik kaptak ilyet, nagyon örültek, de magukra költötték... (álmai szempilla spirál stb)


Engem azért zavarna ha a gyereknek viszem és magára költi. Mondjuk akkor kérdezze meg milyen dolgokat használ az ember a gyerekeknek és vegyen azt, csomagolásba.

Én is kaptam pelenkatortat... Nem volt vele bajom mert gyerekem kereszt szülei csinálták... De pont abból a pelusbol ami nem vált be... (nekik igen)

De azt a pár darabot azért az ember rl tudja használni sztem.

2021. júl. 29. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
72%
Sokan abszolút nem tudnak hálásak lenni semmiért. Illetve rajtuk kívül mindneki igénytelen, koszos, büdös koszfészek.
2021. júl. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
86%
28#-as persze ha olyannak adja az ember az gáz. Nekem eszembe sem jutott hogy magamra költsem. Csak kaptunk egy ismerőstől Rossmannosat 5000Ft értékben így vettem 1 csomag pelust, meg egy cumisüveget.
2021. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
86%
Mi kaptunk, eszembe se jutott, hogy ne használjam fel.
2021. aug. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!